Montaż smd

Montaż smd

Firma Solitech już od roku 2003 dostarcza wysokiej jakości usługi B2B dla branży elektronicznej. Oferujemy w tym zakresie produkcję i projektowanie elektroniki oraz produkcję płytek drukowanych. Montażem elektroniki zajmujemy się kompleksowo - możesz nam zlecić nie tylko montaż smd oraz tht, ale również wszystkie pozostałe procesy związane z produkcją, czyli zaopatrzenie w komponenty i pozostałe materiały konieczne w procesie produkcji (np. szablony stalowe do nakładania pasty), zaprogramowanie procesorów/układów CPLD/FPGA, montaż mechaniczny (również przeróbki obudów uniwersalnych), testy gotowych wyrobów, mycie, pakowanie antystatyczne, magazynowanie. Dostarczamy także usługi projektowania elektroniki - możemy zająć się pojedynczym fragmentem projektu, np. projektowaniem pcb, narysowaniem schematu, ale również całym projektem od A do Z, łącznie z wykonaniem badań na znak CE. Zlecając projekt firmie, która jest jednocześnie wytwórcą urządzeń, masz gwarancję, że urządzenie będzie zaprojektowane w taki sposób, żeby było optymalne w produkcji i dzięki temu otrzymany produkt będzie tani, ale równocześnie wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesłania zapytania!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony solitech.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Schima Wrocław szybkozłączki elektryczne

  Schima Wrocław szybkozłączki elektryczne »

  Profesjonalna i rzetelna firma Schima od wielu lat prowadzi swoją działalność, dzięki czemu zyskała długą listę pozytywnych refere... więcej »

 • Www.nowatel.com

  Www.nowatel.com »

  Służby mundurowe takie jak wojsko, straż pożarna czy policja w trakcie szkolenia nowych pracowników często wykorzystują urządzenia... więcej »

 • Electrum.pl

  Electrum.pl »

  Firma Electrum sp. z o. o zachęca do zapoznania się z naszą ofertą. Zajmujemy się innowacyjnymi rozwiązaniami elektroenergetycznym... więcej »

 • Falownik Danfoss

  Falownik Danfoss »

  Spadek napięcia w obwodzie można także określić jako spadek potencjału wzdłuż obwodu. Z przepływem prądu wiąże się zjawisko spadku... więcej »

 • Naprawa falowników

  Naprawa falowników »

  Rozpatrzmy to na przykładzie 'liczbowym, przypuśćmy, że do sieci o napięciu 220 V zostały włączone szeregowo dwie żarówki, każda n... więcej »

 • Falownik Hitachi

  Falownik Hitachi »

  Zwarcie obwodu. W stanie zwarcia obwodu1 rezystancja jego części zewnętrznej (przewody łączące) jest tak mała, że możemy przyjąć j... więcej »

 • Falownik LG

  Falownik LG »

  Z fizyki wiemy, że pomiędzy dwiema płytkami z różnych metali zanurzonych w elektrolicie wystąpi różnica potencjałów, czyli powstan... więcej »

 • Dystrybutor falowników Lenze

  Dystrybutor falowników Lenze »

  Wiemy już, że na przewód z płynącym prądem, a znajdujący się w polu magnetycznym, działa siła F, wprawiając go w ruch o zwrocie ok... więcej »

 • Dystrybutor falownika

  Dystrybutor falownika »

  Jeżeli do punktu M równomiernego pola elektrycznego zostanie wprowadzony ładunek elektryczny o bardzo małej wartości Q, to pod wpł... więcej »

 • Dystrybutor napędów

  Dystrybutor napędów »

  W celu naładowania kondensatora o pojemności C do napięcia U, tj. przeniesienia ładunku Q z jednej okładziny na drugą, źródło napi... więcej »