Montaż smd

Montaż smd

Firma Solitech już od roku 2003 dostarcza wysokiej jakości usługi B2B dla branży elektronicznej. Oferujemy w tym zakresie produkcję i projektowanie elektroniki oraz produkcję płytek drukowanych. Montażem elektroniki zajmujemy się kompleksowo - możesz nam zlecić nie tylko montaż smd oraz tht, ale również wszystkie pozostałe procesy związane z produkcją, czyli zaopatrzenie w komponenty i pozostałe materiały konieczne w procesie produkcji (np. szablony stalowe do nakładania pasty), zaprogramowanie procesorów/układów CPLD/FPGA, montaż mechaniczny (również przeróbki obudów uniwersalnych), testy gotowych wyrobów, mycie, pakowanie antystatyczne, magazynowanie. Dostarczamy także usługi projektowania elektroniki - możemy zająć się pojedynczym fragmentem projektu, np. projektowaniem pcb, narysowaniem schematu, ale również całym projektem od A do Z, łącznie z wykonaniem badań na znak CE. Zlecając projekt firmie, która jest jednocześnie wytwórcą urządzeń, masz gwarancję, że urządzenie będzie zaprojektowane w taki sposób, żeby było optymalne w produkcji i dzięki temu otrzymany produkt będzie tani, ale równocześnie wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesłania zapytania!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony solitech.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przekaźniki

  Przekaźniki »

  Przekaźniki elektryczne to przede wszystkim dwa rodzaje przekaźników. Są nimi przekaźniki elektromagnetyczne oraz przekaźniki prąd... więcej »

 • Elektryk Katowice

  Elektryk Katowice »

  Jeżeli nie nie posiadasz pewności czy należy zamontować oświetlenie ewakuacyjne skonsultuj się z przedstawicielem firmy wykonujące... więcej »

 • Grawerowanie opisów

  Grawerowanie opisów »

  Ciała, których przenikalność magnetyczna jest nieco mniejsza niż jedność, nazywamy diamagnetycznymi, np. miedź, a których wartość ... więcej »

 • Falownik LG

  Falownik LG »

  Przebieg prądu w czasie włączania obwodu z cewką indukcyjną, czyli w jego stanie nieustalonym. Krzywa narastania prądu jest krzywą... więcej »

 • Dystrybutor napędów

  Dystrybutor napędów »

  W celu naładowania kondensatora o pojemności C do napięcia U, tj. przeniesienia ładunku Q z jednej okładziny na drugą, źródło napi... więcej »

 • Kosztorysowanie instalacji elektrycznych

  Kosztorysowanie instalacji elektrycznych »

  Zazwyczaj jest tak, że nie mamy pojęcia jak wycenić wszystko co będziemy mogli wykonać. Oprócz tego, iż trzeba we wszystko wliczyć... więcej »

 • Etykieciarki

  Etykieciarki »

  Etykieciarka – lepsza wydajność Twojej linii. Podążenie za innowacjami w biznesie jest bardzo ważnym czynnikiem rozwoju. Technolog... więcej »

 • MS Elektronik

  MS Elektronik »

  MS Elektronik to internetowy sklep, który zajmuje się dystrybucją elementów elektronicznych już od 1991 roku. W ofercie znaleźć mo... więcej »

 • Silnik jednofazowy

  Silnik jednofazowy »

  W miejscowości Uchowo prowadzi działalność firma PROOJD, która jest wytwórcą silników elektrycznych. Oferowane do sprzedaży wyroby... więcej »

 • Insteldeco - Twój lider w dziedzinie fotowoltaiki

  Insteldeco - Twój lider w dziedzinie fotowoltaiki »

  Bardzo ważne jest by instalacja elektryczna była wykonana w odpowiedni sposób. Instalacja elektryczna powinna być przede wszystkim... więcej »