Montaż smd

Montaż smd

Firma Solitech już od roku 2003 dostarcza wysokiej jakości usługi B2B dla branży elektronicznej. Oferujemy w tym zakresie produkcję i projektowanie elektroniki oraz produkcję płytek drukowanych. Montażem elektroniki zajmujemy się kompleksowo - możesz nam zlecić nie tylko montaż smd oraz tht, ale również wszystkie pozostałe procesy związane z produkcją, czyli zaopatrzenie w komponenty i pozostałe materiały konieczne w procesie produkcji (np. szablony stalowe do nakładania pasty), zaprogramowanie procesorów/układów CPLD/FPGA, montaż mechaniczny (również przeróbki obudów uniwersalnych), testy gotowych wyrobów, mycie, pakowanie antystatyczne, magazynowanie. Dostarczamy także usługi projektowania elektroniki - możemy zająć się pojedynczym fragmentem projektu, np. projektowaniem pcb, narysowaniem schematu, ale również całym projektem od A do Z, łącznie z wykonaniem badań na znak CE. Zlecając projekt firmie, która jest jednocześnie wytwórcą urządzeń, masz gwarancję, że urządzenie będzie zaprojektowane w taki sposób, żeby było optymalne w produkcji i dzięki temu otrzymany produkt będzie tani, ale równocześnie wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesłania zapytania!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony solitech.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 55 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.nowatel.com

  Www.nowatel.com »

  Służby mundurowe takie jak wojsko, straż pożarna czy policja w trakcie szkolenia nowych pracowników często wykorzystują urządzenia... więcej »

 • Falownik Vacon

  Falownik Vacon »

  Jeżeli na zaciskach odbiornika o stałej niezmiennej rezystancji R będzie się zmieniało napięcie doprowadzone U, co stwierdzamy odc... więcej »

 • Naprawa falowników

  Naprawa falowników »

  Rozpatrzmy to na przykładzie 'liczbowym, przypuśćmy, że do sieci o napięciu 220 V zostały włączone szeregowo dwie żarówki, każda n... więcej »

 • Falownik Hitachi

  Falownik Hitachi »

  Zwarcie obwodu. W stanie zwarcia obwodu1 rezystancja jego części zewnętrznej (przewody łączące) jest tak mała, że możemy przyjąć j... więcej »

 • Falownik Siemens

  Falownik Siemens »

  Zadaniem linii elektrycznej jest przesyłanie energii elektrycznej z miejsca jej wytwarzania do odbiornika lub odbiorców. W przewod... więcej »

 • Falownik LG

  Falownik LG »

  Z fizyki wiemy, że pomiędzy dwiema płytkami z różnych metali zanurzonych w elektrolicie wystąpi różnica potencjałów, czyli powstan... więcej »

 • Karuzela dla konia

  Karuzela dla konia »

  Jeżeli próbkę ferromagnetyku nie namagnesowaną wprowadzimy do cewki i namagnesujemy do stanu zbliżonego do nasycenia osiągając war... więcej »

 • Softstart

  Softstart »

  Iloczyn wartości chwilowych napięcia i prądu jest mocą chwilową prądu sinusoidalnie zmiennego. Moc ta ma przebieg zmienny i może o... więcej »

 • Instalacje Elektryczne Olsztyn

  Instalacje Elektryczne Olsztyn »

  BetaSystem Elektrotechnika oferuje usługi elektryczne na terenie Olsztyna a także pobliskich miast. Wykonuje pomiary i instalacje ... więcej »

 • MS Elektronik

  MS Elektronik »

  MS Elektronik to internetowy sklep, który zajmuje się dystrybucją elementów elektronicznych już od 1991 roku. W ofercie znaleźć mo... więcej »