Przekaźniki

Przekaźniki

Przekaźniki elektryczne to przede wszystkim dwa rodzaje przekaźników. Są nimi przekaźniki elektromagnetyczne oraz przekaźniki prądowe. Do pierwszej grupy przynależą takie produkty jak przekaźniki miniaturowe czy interfejsowe. Do drugiej grupy przekaźników zaliczyć trzeba przekaźniki nadzorcze oraz przekaźniki czasowe. Do czołowych producentów przekaźników należy Finder, Elco oraz Relpol. Wielu instalatorów wybiera tych producentów, gdyż cechuje ich wysoka jakość oraz adekwatna cena do jakości. Sklep elektryczny ABC ELEKTRO to także szeroka gama styczników. Należą do nich tacy producenci jak: Benedict, Schneider Electric, GE oraz Moeller / Eaton. Zarówno przekaźniki, jak i styczniki dla większości modeli dostępne są one odwrotnie z magazynu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.abcelektro.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maszyny do lodów świderków,

  Maszyny do lodów świderków, »

  Firma Sachart z siedzibą w Szczecinie, zajmuje się produkcją serwisem oraz sprzedażą automatów do lodów. Produkowane przez nas mas... więcej »

 • Wózki widłowe

  Wózki widłowe »

  Jungheinrich to przedsiębiorstwo z ponad półwieczną historią, zapoczątkowaną w 1953 roku w Hamburgu. Podstawą funkcjonowania firmy... więcej »

 • Emt-systems.pl

  Emt-systems.pl »

  Tylko u nas znajdziesz bogaty wachlarz szkoleń inżynierskich, które skutecznie podniosą Twoje kwalifikacje zawodowe. Polecamy takż... więcej »

 • Automatyka do bram, Bramy Garażowe Warszawa

  Automatyka do bram, Bramy Garażowe Warszawa »

  Podstawowa działalność firmy Atest Bramy to automatyka do bram oraz bramy garażowe w pełnym zakresie tzn. sprzedaż, montaż oraz se... więcej »

 • Szkolenia autocad

  Szkolenia autocad »

  Firma Fimade istnieje na rynku szkoleniowym od ponad 7 lat. Firma realizuje usługi szkoleniowe na terenie Górnego i Dolnego Śląska... więcej »

 • Pol-Sver - linie profilujące

  Pol-Sver - linie profilujące »

  Centrala firmy POL-SVER mieści się w Warszawie, a jej serwisy we Wrocławiu, Krakowie, Radomiu oraz Bydgoszczy. Specjalizujemy się ... więcej »

 • Falownik Omron

  Falownik Omron »

  W akumulatorze naładowanym płyty dodatnie zawierają dwutlenek ołowiu Pb02 o barwie ciemnobrunatnej, płyty ujemne zawierają ołów Pb... więcej »

 • Optidrive ODV-2

  Optidrive ODV-2 »

  Stożki zewnętrzne (wałki stożkowe)
  Powierzchnie stożkowe wałków, którym nie są stawiane specjalne wymagania, toczy się na tok... więcej »

 • COMERC automatyka przemysłowa

  COMERC automatyka przemysłowa »

  W propozycji firmy Comerc z Poznania odnajdą Państwo rozległy zakres produktów z branży odnawialnych źródeł energii. Projektujemy ... więcej »

 • Landefeld.pl

  Landefeld.pl »

  Pneumatyka to dziedzina techniki związaną z wykorzystaniem jako nośnika energii i informacji sprężonego powietrza. Obecnie jest je... więcej »