Przekaźniki

Przekaźniki

Przekaźniki elektryczne to przede wszystkim dwa rodzaje przekaźników. Są nimi przekaźniki elektromagnetyczne oraz przekaźniki prądowe. Do pierwszej grupy przynależą takie produkty jak przekaźniki miniaturowe czy interfejsowe. Do drugiej grupy przekaźników zaliczyć trzeba przekaźniki nadzorcze oraz przekaźniki czasowe. Do czołowych producentów przekaźników należy Finder, Elco oraz Relpol. Wielu instalatorów wybiera tych producentów, gdyż cechuje ich wysoka jakość oraz adekwatna cena do jakości. Sklep elektryczny ABC ELEKTRO to także szeroka gama styczników. Należą do nich tacy producenci jak: Benedict, Schneider Electric, GE oraz Moeller / Eaton. Zarówno przekaźniki, jak i styczniki dla większości modeli dostępne są one odwrotnie z magazynu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.abcelektro.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stoły sekcyjne

  Stoły sekcyjne »

  Przedsiębiorstwo „Automat” zajmuje się wytwarzaniem urządzeń chłodniczych o nadzwyczaj wysokiej jakości. Nasze wyroby charakteryzu... więcej »

 • Instalacje odpylania

  Instalacje odpylania »

  Wiadomo, że kreowanie instalacji odkurzania to ważna sprawa dla wielu firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek),... więcej »

 • Naprawa falowników

  Naprawa falowników »

  Rozpatrzmy to na przykładzie 'liczbowym, przypuśćmy, że do sieci o napięciu 220 V zostały włączone szeregowo dwie żarówki, każda n... więcej »

 • Dystrybucja falowników

  Dystrybucja falowników »

  Sprawność ta dla akumulatorów ołowiowych wynosi 0, 65 i jest mniejsza od pojemnościowej, ponieważ napięcie podczas ładowania jest ... więcej »

 • Reduktor kątowy

  Reduktor kątowy »

  Obwód z idealną cewką indukcyjną. Rozpatrzmy obecnie obwód zawierający bezrdzeniową cewkę indukcyjną o indukcyjności L i o znikomo... więcej »

 • Słupki parkingowe

  Słupki parkingowe »

  Logbit to sprawdzony oraz znamienity sprzedawca innowacyjnych urządzeń automatyki parkingowej. Najwyższej jakości wyposażenie park... więcej »

 • Sabur - sterowniki plc

  Sabur - sterowniki plc »

  Firma Sabur specjalizuje się w proponowaniu urządzeń oraz oprogramowania dla automatyki. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje i... więcej »

 • Optidrive ODV-2

  Optidrive ODV-2 »

  Stożki zewnętrzne (wałki stożkowe)
  Powierzchnie stożkowe wałków, którym nie są stawiane specjalne wymagania, toczy się na tok... więcej »

 • Www.normatech.pl

  Www.normatech.pl »

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Normatech, która mieści się w Starachowicach. Możemy się pochwalić przes... więcej »