E - Biznes, marketing internetowy.

E - Biznes, marketing internetowy.

Wykonujemy portale internetowe dla całej gamy firm ale przede wszystkim jako jedna z nielicznych firm projektujących strony podejmujemy się tworzenia stron tanich dla przedsiębiorstw które dopiero wchodzą na rynek.

Zaczynaliśmy w Łodzi natomiast rozszerzamy działalność nawet na UE projektując serwisy dla międzynarodowych biur, dla których zrobienie strony WWW u nas jest po prostu mocno opłacalne.

Strony internetowe piszemy ręcznie, co wydatnio zmniejsza kod portalu i zwiększa jej przejrzystość. Pozycjonowanie strony pomaga algorytmowi przeszukiwarki zorientować się w tematyce witryny i odpowiednio umieścić ją na danej pozycji. Aplikacje kodujemy zgodnie ze standardami xhtml.

Korzystamy nałogowo z technologii Flash, wprowadzając na tworzone przez nas strony ładne banery Flash, które mają formę baneru reklamowego lub tytułowego nagłówka.

Firma Spektrum może poszczycić się najniższymi w Łodzi cenami za projekt portalu, w cenniku systemów WWW, można zobaczyć poglądowe ceny za projektowanie stron internetowych i inne ceny usług internetowych. Ceny za strony jakie oferuje firma nie są wygórowane, firmie zależy przede wszystkim na dobrych relacjach ze zleceniodawcą oraz jego pozyskaniu a nie na tym żeby czuł się skrzywdzony ceną strony WWW. Firma szuka nowych przedsiębiorców właśnie obniżając ceny budowania aplikacji w kosztorysie firmowym stron.

Możliwości internetu są przeogromne ogranicza je czasami nasza wyobraźnia, dysponując odpowiednio dużym budżetem na wykonanie strony jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt internetowy od podstaw. Portal firmowy w teraźniejszej dobie to przymus, tym bardziej że pewnie konkurencja jest już od dawna w sieci i ma z tego tytułu wielkie przychody.

Do rychłego zaprojektowania Państwa wymarzonej strony firmowej!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.designspektrum.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 95

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: