E - Biznes, marketing internetowy.

E - Biznes, marketing internetowy.

Wykonujemy portale internetowe dla całej gamy firm ale przede wszystkim jako jedna z nielicznych firm projektujących strony podejmujemy się tworzenia stron tanich dla przedsiębiorstw które dopiero wchodzą na rynek.

Zaczynaliśmy w Łodzi natomiast rozszerzamy działalność nawet na UE projektując serwisy dla międzynarodowych biur, dla których zrobienie strony WWW u nas jest po prostu mocno opłacalne.

Strony internetowe piszemy ręcznie, co wydatnio zmniejsza kod portalu i zwiększa jej przejrzystość. Pozycjonowanie strony pomaga algorytmowi przeszukiwarki zorientować się w tematyce witryny i odpowiednio umieścić ją na danej pozycji. Aplikacje kodujemy zgodnie ze standardami xhtml.

Korzystamy nałogowo z technologii Flash, wprowadzając na tworzone przez nas strony ładne banery Flash, które mają formę baneru reklamowego lub tytułowego nagłówka.

Firma Spektrum może poszczycić się najniższymi w Łodzi cenami za projekt portalu, w cenniku systemów WWW, można zobaczyć poglądowe ceny za projektowanie stron internetowych i inne ceny usług internetowych. Ceny za strony jakie oferuje firma nie są wygórowane, firmie zależy przede wszystkim na dobrych relacjach ze zleceniodawcą oraz jego pozyskaniu a nie na tym żeby czuł się skrzywdzony ceną strony WWW. Firma szuka nowych przedsiębiorców właśnie obniżając ceny budowania aplikacji w kosztorysie firmowym stron.

Możliwości internetu są przeogromne ogranicza je czasami nasza wyobraźnia, dysponując odpowiednio dużym budżetem na wykonanie strony jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt internetowy od podstaw. Portal firmowy w teraźniejszej dobie to przymus, tym bardziej że pewnie konkurencja jest już od dawna w sieci i ma z tego tytułu wielkie przychody.

Do rychłego zaprojektowania Państwa wymarzonej strony firmowej!

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.designspektrum.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 125 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 106

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Strony dla firm

  Strony dla firm »

  Nasze rozwiązanie w niskiej cenie założeń biznesowych jest przeznaczony dla biznesmenów, którzy chcą mieć w niskiej cenie stronicy... więcej »

 • Agencja interaktywna

  Agencja interaktywna »

  Dzięki agencji interaktywnej ArtSearch założenie własnej strony internetowej jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Specjaln... więcej »

 • Strony internetowe Płock

  Strony internetowe Płock »

  Webpiksel.pl zapewnia firmom z Płocka kompleksową ofertę IT. W skład tej oferty wchodzi stworzenie strony internetowej o unikalnej... więcej »

 • ZAMAT - informatyka dla firm

  ZAMAT - informatyka dla firm »

  Trend stałego wzrostu zapotrzebowania na usługi informatyczne wynika z nieustannej informatyzacji naszego życia. Kluczem jest zroz... więcej »

 • EIMAG Commerce

  EIMAG Commerce »

  Firma zajmująca się sprzedażą oprogramowania komputerowego dla firm. Ułatwia on komunikację miedzy organami firmy oraz pomaga w za... więcej »

 • Tworzenie stron www - www.ibe.pl

  Tworzenie stron www - www.ibe.pl »

  Firma IBE rozpoczęła działalność w branży internetowej od 2003 roku. Oferujemy wszystkim klientom usługi hostingowe, zarządzanie d... więcej »

 • Evolve-poznan.pl

  Evolve-poznan.pl »

  Evolve - firma działająca na terenie całej Polski ale wywodząca się z Poznania i działająca w branży marketingu internetowego (ina... więcej »