Sennik online

Sennik online

Znam ludzi, którzy przeważnie po przebudzeniu biegną po sennik. Nie wyjdą na uczelnię z domu dopóki nie upewnią się co konkretny sen może oznaczać. Bywa też, że nawet w nocy kiedy przyśni się im jakiś zły sen, budzą się i otwierają sennik, by upewnić się co on znaczy. Znam, też takich, którzy koło łóżka trzymają specjalny notatnik, w którym piszą swoje sny. Z rana, w nocy, lub wtedy kiedy sobie przypomną co się im przyśniło. Te sny które najwyraźniej pamiętamy, lub rzeczy czy osoby to symbole które mają swoje oznaczenie. By się przekonać co one znaczą dobrze jest przeczytać w senniku.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.sennik.biz:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 137

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ezo forum

  Ezo forum »

  Forum ezoteryczne - ezoforum.pl -powstało dla ludzi, dla których zagadkę stanowią sny, tłumaczenie marzeń sennych, a także wszystk... więcej »

 • Księga Imion Profetis

  Księga Imion Profetis »

  Tajemna wiedza zawarta na serwisie Prosetis.pl jest wynikiem wnikliwych analiz wielu woluminów ksiąg. Dzięki niemu dowiesz się o p... więcej »

 • Sennik internetowy

  Sennik internetowy »

  W naszej księdze snu znajdziesz najlepiej objaśnione symbole i znaczenia senne. Nasz sennik posiada nad wyraz obszerną bazą snów p... więcej »

 • Portal dla kobiet

  Portal dla kobiet »

  Gorąco zapraszamy Kobiety do odwiedzania nowatorskiego portalu dla kobiet! W najnowszej odsłonie naszego kobiecego portalu znajdzi... więcej »

 • Wróżby, czyli wskazówki- Wizyta u Wróżki

  Wróżby, czyli wskazówki- Wizyta u Wróżki »

  Jest wiele sytuacji w naszym życiu, kiedy potrzebujemy nie tylko odpowiedzi na nurtujące nas pytania, lecz również i zastanawiamy ... więcej »

 • Czy on mnie zdradza

  Czy on mnie zdradza »

  Zdrada to jedna z najboleśniejszych rzeczy w życiu wielu z nas. Lepiej jednak być tego świadom niżeli być mamionym przez lata. Nie... więcej »