Sennik online

Sennik online

Znam ludzi, którzy przeważnie po przebudzeniu biegną po sennik. Nie wyjdą na uczelnię z domu dopóki nie upewnią się co konkretny sen może oznaczać. Bywa też, że nawet w nocy kiedy przyśni się im jakiś zły sen, budzą się i otwierają sennik, by upewnić się co on znaczy. Znam, też takich, którzy koło łóżka trzymają specjalny notatnik, w którym piszą swoje sny. Z rana, w nocy, lub wtedy kiedy sobie przypomną co się im przyśniło. Te sny które najwyraźniej pamiętamy, lub rzeczy czy osoby to symbole które mają swoje oznaczenie. By się przekonać co one znaczą dobrze jest przeczytać w senniku.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.sennik.biz:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 158

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik on-line

  Sennik on-line »

  Sennik.biz to największy sennik w sieci, mieszczący wszystkie najistotniejsze symbole senne jak i te, które są najczęściej wyszuki... więcej »

 • Wróżki

  Wróżki »

  Parasfera.pl to portal poświęcony wróżbom, horoskopom i wykorzystywaniu wewnętrznej energii człowieka. Dzięki niemu każdy ma szans... więcej »

 • Wróżka Irmina May, tarot

  Wróżka Irmina May, tarot »

  Czasami warto skorzystać z metod niekonwencjonalnych i zasięgnąć porady u wróżki. Dzięki internetowi każdy może skorzystać z wirtu... więcej »

 • Www.tarott.eu - Strona tarocisty Anubisa

  Www.tarott.eu - Strona tarocisty Anubisa »

  Zapraszam na prywatną stronę jednego z bardziej znanych wróżbitów. Anubis to człowiek który kartami zajmuje się od dziecka i karty... więcej »

 • Czy on mnie zdradza

  Czy on mnie zdradza »

  Zdrada to jedna z najboleśniejszych rzeczy w życiu wielu z nas. Lepiej jednak być tego świadom niżeli być mamionym przez lata. Nie... więcej »

 • Sennik - Magazynkobiet.pl

  Sennik - Magazynkobiet.pl »

  Sennik i interpretacja znaczeń snów są prawie tak stare jak człowiek. Ludzie od zawsze próbowali interpretować sny a sennikjest dz... więcej »