Sennik online

Sennik online

Znam ludzi, którzy przeważnie po przebudzeniu biegną po sennik. Nie wyjdą na uczelnię z domu dopóki nie upewnią się co konkretny sen może oznaczać. Bywa też, że nawet w nocy kiedy przyśni się im jakiś zły sen, budzą się i otwierają sennik, by upewnić się co on znaczy. Znam, też takich, którzy koło łóżka trzymają specjalny notatnik, w którym piszą swoje sny. Z rana, w nocy, lub wtedy kiedy sobie przypomną co się im przyśniło. Te sny które najwyraźniej pamiętamy, lub rzeczy czy osoby to symbole które mają swoje oznaczenie. By się przekonać co one znaczą dobrze jest przeczytać w senniku.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.sennik.biz:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 164

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik on-line

  Sennik on-line »

  Sennik.biz to największy sennik w sieci, mieszczący wszystkie najistotniejsze symbole senne jak i te, które są najczęściej wyszuki... więcej »

 • Wróżki

  Wróżki »

  Parasfera.pl to portal poświęcony wróżbom, horoskopom i wykorzystywaniu wewnętrznej energii człowieka. Dzięki niemu każdy ma szans... więcej »

 • Wróżka Irmina May, tarot

  Wróżka Irmina May, tarot »

  Czasami warto skorzystać z metod niekonwencjonalnych i zasięgnąć porady u wróżki. Dzięki internetowi każdy może skorzystać z wirtu... więcej »

 • Księga Imion Profetis

  Księga Imion Profetis »

  Tajemna wiedza zawarta na serwisie Prosetis.pl jest wynikiem wnikliwych analiz wielu woluminów ksiąg. Dzięki niemu dowiesz się o p... więcej »

 • Www.tarott.eu - Strona tarocisty Anubisa

  Www.tarott.eu - Strona tarocisty Anubisa »

  Zapraszam na prywatną stronę jednego z bardziej znanych wróżbitów. Anubis to człowiek który kartami zajmuje się od dziecka i karty... więcej »

 • Sennik polski

  Sennik polski »

  Śniło Tobie się coś atrakcyjnego? Nie za bardzo wiesz, jak interpretować sen, który właśnie miałeś? Jeśli masz taki kłopot - uprze... więcej »

 • Sennik

  Sennik »

  twojsennik. eu to zbiór najczęściej spotykanych marzeń sennych.
  Nasz senniki stara się wytłumaczyć informacje i symbole zawa... więcej »

 • Wróżby, czyli wskazówki- Wizyta u Wróżki

  Wróżby, czyli wskazówki- Wizyta u Wróżki »

  Jest wiele sytuacji w naszym życiu, kiedy potrzebujemy nie tylko odpowiedzi na nurtujące nas pytania, lecz również i zastanawiamy ... więcej »

 • Uroki miłosne opinie

  Uroki miłosne opinie »

  Magia miłosna jest terminem używanym do opisania praktyk magicznych, rytuałów i zaklęć, które mają na celu przyciągnięcie lub wzmo... więcej »