Wróżby, czyli wskazówki- Wizyta u Wróżki

Wróżby, czyli wskazówki- Wizyta u Wróżki

Jest wiele sytuacji w naszym życiu, kiedy potrzebujemy nie tylko odpowiedzi na nurtujące nas pytania, lecz również i zastanawiamy się, jak właściwie zdefiniować samo pytanie. Wróżby, mimo że przez sceptyków traktowane są z rezerwą, mogą być dla nas wartym uwagi wsparciem i w błahych, i w trudnych sprawach. Trzeba tylko zdać sobie sprawę, że to tylko wskazówki, jakie mogą otworzyć nasze serca i umysły na nową, lepszą rzeczywistość.

Nie ma złych wróżb

Mimo że w kartach tarota są i karty złowieszcze, jak chociażby Śmierć, to należy pamiętać, iż nie ma złych wróżb. Każde rozdanie i każda interpretacja ma na celu odnowę i wskazanie ścieżek, o jakich nie zdawaliśmy sobie sprawy. Wspominana Śmierć nie jest tragiczną kartą czy strasznym fatum, to wskazówka, że coś się kończy, dając nam szansę na znalezienie czegoś nowego. Na nową i często lepszą sytuację.

Także online

Nie musimy szukać wróżki przyjmującej w domu. Tarot online także będzie ważnym wsparciem i pomoże nam znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. Wróżki online to takie same działania i wsparcie, ale z wykorzystaniem nowych technologii. Wróżba może pomóc. Także przez Internet.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony wizytauwrozki.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik online

  Sennik online »

  Znam ludzi, którzy przeważnie po przebudzeniu biegną po sennik. Nie wyjdą na uczelnię z domu dopóki nie upewnią się co konkretny s... więcej »

 • Wróżki

  Wróżki »

  Parasfera.pl to portal poświęcony wróżbom, horoskopom i wykorzystywaniu wewnętrznej energii człowieka. Dzięki niemu każdy ma szans... więcej »

 • Wróżka Irmina May, tarot

  Wróżka Irmina May, tarot »

  Czasami warto skorzystać z metod niekonwencjonalnych i zasięgnąć porady u wróżki. Dzięki internetowi każdy może skorzystać z wirtu... więcej »

 • Www.tarott.eu - Strona tarocisty Anubisa

  Www.tarott.eu - Strona tarocisty Anubisa »

  Zapraszam na prywatną stronę jednego z bardziej znanych wróżbitów. Anubis to człowiek który kartami zajmuje się od dziecka i karty... więcej »

 • Sennik internetowy

  Sennik internetowy »

  Najlepszy sennik w internecie, gdzie znajdziesz opis wszystkich nurtujących Cię symboli, marzeń i fantazji sennych i odważniej spo... więcej »

 • Sennik

  Sennik »

  twojsennik. eu to zbiór najczęściej spotykanych marzeń sennych.
  Nasz senniki stara się wytłumaczyć informacje i symbole zawa... więcej »

 • Czy on mnie zdradza

  Czy on mnie zdradza »

  Zdrada to jedna z najboleśniejszych rzeczy w życiu wielu z nas. Lepiej jednak być tego świadom niżeli być mamionym przez lata. Nie... więcej »