Czy on mnie zdradza

Czy on mnie zdradza

Zdrada to jedna z najboleśniejszych rzeczy w życiu wielu z nas. Lepiej jednak być tego świadom niżeli być mamionym przez lata. Niewierność nie jest prosta do wykrycia, jednakże ułatwia to bez wątpienia test zdrady. Dzięki takim narzędziom prościej odpowiedzieć na pytania takiej jak: "Czy on mnie zdradza?" lub na odwrót "Czy ona mnie zdradza?". Test na wykrycie niewierności potrafi sporo odmienić w naszym życiu – bezspornie może dopomóc uwolnić się z bezsensownego związku. Pojęcie zdrady może mieć kilka interpretacji. Pytając o to kobiety, usłyszysz że zdradą będzie całus, łapanie się za ręce, fantazje o innej osobie, nie mówiąc już o bliskim zbliżeniu. Faceci często podchodzą do tematu trochę inaczej. Zdrada zazwyczaj jest przez nich widziana jako przerwanie emocjonalnej więzi, łączącej kobietę i mężczyznę.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony test-zdrady.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sennik on-line

  Sennik on-line »

  Sennik.biz to największy sennik w sieci, mieszczący wszystkie najistotniejsze symbole senne jak i te, które są najczęściej wyszuki... więcej »

 • Ezo forum

  Ezo forum »

  Forum ezoteryczne - ezoforum.pl -powstało dla ludzi, dla których zagadkę stanowią sny, tłumaczenie marzeń sennych, a także wszystk... więcej »

 • Wróżki

  Wróżki »

  Parasfera.pl to portal poświęcony wróżbom, horoskopom i wykorzystywaniu wewnętrznej energii człowieka. Dzięki niemu każdy ma szans... więcej »

 • Księga Imion Profetis

  Księga Imion Profetis »

  Tajemna wiedza zawarta na serwisie Prosetis.pl jest wynikiem wnikliwych analiz wielu woluminów ksiąg. Dzięki niemu dowiesz się o p... więcej »

 • Sennik internetowy

  Sennik internetowy »

  Najlepszy sennik w internecie, gdzie znajdziesz opis wszystkich nurtujących Cię symboli, marzeń i fantazji sennych i odważniej spo... więcej »

 • Sennik internetowy

  Sennik internetowy »

  W naszej księdze snu znajdziesz najlepiej objaśnione symbole i znaczenia senne. Nasz sennik posiada nad wyraz obszerną bazą snów p... więcej »

 • Portal dla kobiet

  Portal dla kobiet »

  Gorąco zapraszamy Kobiety do odwiedzania nowatorskiego portalu dla kobiet! W najnowszej odsłonie naszego kobiecego portalu znajdzi... więcej »