Regał magazynowy

Regał magazynowy

Głównym dealer wszelkiego sprzętu widłowego, w tym dla wózków widłowych jest firma NFK, która funkcjonuje w okręgu łódzkim i w swojej propozycji ma różne typy wózków oraz regały magazynowe. Przedsiębiorstwo zajmuje się również handlem sprzętem magazynowym. Sprzedaje części i wypożycza sprzęt, nadto świadczy usługi serwisowe. Przeprowadza przeglądy techniczne, naprawy i wymianę ogumienia, oraz inne. Bardziej skomplikowane naprawy są wykonywane w firmowym zakładzie remontowym. Oferta przewiduje także usługi w zakresie obróbki mechanicznej silnika i innych zespołów.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.nfk.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Koła łańcuchowe

  Koła łańcuchowe »

  Chiaravalli Polska z siedzibą w Toruniu oferuje szeroki zestaw akcesoriów mechaniki maszyn. Ponad 95% pozycji katalogowych jest do... więcej »

 • KAL-MET Nitokołki

  KAL-MET Nitokołki »

  Każdego dnia naszej pracy dokładamy wszystkich starań, aby mieli Państwo poczucie, że kooperują z firmą, która dostarcza wyroby zł... więcej »

 • Stalex ceowniki Bydgoszcz

  Stalex ceowniki Bydgoszcz »

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe STALEX, to rzetelny dostawca sprzętu stalowego oraz hutniczego określonego dla przemysłu lekkiego o... więcej »

 • Falownik Danfoss

  Falownik Danfoss »

  Spadek napięcia w obwodzie można także określić jako spadek potencjału wzdłuż obwodu. Z przepływem prądu wiąże się zjawisko spadku... więcej »

 • Reduktor kątowy

  Reduktor kątowy »

  Obwód z idealną cewką indukcyjną. Rozpatrzmy obecnie obwód zawierający bezrdzeniową cewkę indukcyjną o indukcyjności L i o znikomo... więcej »

 • Automatyka do bram Mińsk Mazowiecki

  Automatyka do bram Mińsk Mazowiecki »

  Nasza firma zajmuje się montażem i serwisowaniem sieci elektrycznych, elektroniki użytku domowego, automatyki dla domu i przedsięb... więcej »

 • Sabur - sterowniki plc

  Sabur - sterowniki plc »

  Firma Sabur specjalizuje się w proponowaniu urządzeń oraz oprogramowania dla automatyki. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje i... więcej »

 • Opisy graficzne samoprzylepne

  Opisy graficzne samoprzylepne »

  Wałki stopniowane długie
  Wałki stopniowane długie (o stosunku długości do średnicy nie zapewniającym sztywności wałka) obrabi... więcej »

 • Nord nordac

  Nord nordac »

  Rowki na wpusty obrabiane frezami palcowymi mogą być wykonywane na obrabiarkach z poziomą lub pionową osią obrotu wrzeciona, z aut... więcej »