Accounting Warsaw

Accounting Warsaw

Mac Auditor Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych.

W naszej pracy kierujemy się zasadą profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia firmie bezpieczeństwa – zgodności z wymogami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego. Jakość naszych usług potwierdza zespół biegłych rewidentów, księgowych i specjalistów posiadających bogate doświadczenie oraz efektywny system kontroli wewnętrznej, oparty o normę ISO 9001:2008.

Oferujemy elastyczne zasady współpracy z klientem oraz możliwość dostępu on-line do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych spółki. Usługi świadczymy w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta (in-house) w pełnym zakresie lub tylko w formie nadzoru nad działem księgowym lub kadrowym. Świadczymy usługi w języku polskim i angielskim.

Proponujemy atrakcyjne warunki finansowe, zapewniające elastyczne dostosowanie ceny do skali działalności. Dla spółek rozpoczynających działalność oferujemy specjalne warunki promocyjne.

Nasza specjalność to bookkeeping Warsaw.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.macaccounting.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 92 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Własna firma

  Własna firma »

  Myślisz o otwarciu własnej firmy? Chciałbyś prowadzić własne przedsiębiorstwo i być szefem dla samego siebie? Co należy zrobić, ab... więcej »

 • Księgowa Rybnik

  Księgowa Rybnik »

  Biuro rachunkowe Księgozbiór z Rybnika zajmuje się obsługą księgową polskich i zagranicznych spółek prawa handlowego oraz osób fiz... więcej »

 • Internetowy kantor

  Internetowy kantor »

  Mamy dla ciebie niezwykle korzystną ofertę. Pośredniczymy w wymianie walut oraz prowadzimy profesjonalną platformę, dzięki której ... więcej »

 • Rzetelne firmy

  Rzetelne firmy »

  Oferta naszej firmy to możliwość korzystania z programu, który potwierdza wiarygodność w oczach kontrahentów. W ramach naszej ofer... więcej »

 • Pożyczki Pod Zastaw Kraków

  Pożyczki Pod Zastaw Kraków »

  Do usług lombardowych trzeba zaliczyć zwłaszcza pożyczki pod zastaw, niemniej na tym nie kończy się oferta tych firm. Bardzo ważny... więcej »

 • Biuro rachunkowe Rybnik

  Biuro rachunkowe Rybnik »

  Biuro rachunkowe to gigantyczna pomoc, gdy prowadzimy firmę. Korzystając z tej jakże istotnej dla nas pomocy pozyskujemy prowadzen... więcej »

 • BARTKOWSKA DOROTA księgowość gryfice

  BARTKOWSKA DOROTA księgowość gryfice »

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnego biura rachunkowego w Gryficach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy prof... więcej »