Adwokat Łódź

Adwokat Łódź

Kancelaria Adwokacka Jarosław Lenczewski świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Podstawowymi założeniami mojej pracy są najwyższa jakość świadczonych usług oraz osobiste zaangażowanie w powierzone mi sprawy Klientów. W ramach specjalizacji zawodowej zapewniam Państwu profesjonalną, rzetelną i efektywną pomoc prawną. Podejmuję się także prowadzenia spraw trudnych oraz wymagających dużego nakładu pracy i zaangażowania czasowego. W trosce o zachowanie jakości usług przyjmuję zlecenia jedynie w tych sprawach, których przedmiot wchodzi w zakres osiągniętej specjalizacji. Zapraszamy ul. Narutowicza 49 lok. nr 5, 90-130 Łódź.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.adwokatlenczewski.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 106 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 118

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gazetki z biedronki

  Gazetki z biedronki »

  Własny blog opisujący aktualne gazetki i obniżki sieci sklepów Biedronka. Autorka preferuje atrakcyjniejsze promocje i ocenia ich ... więcej »

 • Madoffice24

  Madoffice24 »

  Dostawca usługi wirtualnego biura, czyli adresu przekierowującego korespondencję, jednocześnie udostępniający powierzchnię biurową... więcej »

 • Tanie strony www Poznań

  Tanie strony www Poznań »

  Tworzenie tanich stron www posiadających funkcję responsywności dla firm z Poznania i reszty polski. Poza responsywnością strony p... więcej »

 • Lyoness

  Lyoness »

  Lyoness nie może patrzeć na smutny los Ziemi. W związku z tym postanowiła założyć ekologiczną fundację starającą się zmienić i pol... więcej »

 • Pozycjonowanie stron internetowych cennik

  Pozycjonowanie stron internetowych cennik »

  Zastanawiasz się czemu twoja strona nie uzyskuje znaczącego ruchu odwiedzających? Czego jej brakuje i jak można to zmienić? Dobrze... więcej »