Strony, reklama - Agencja Delight

Strony, reklama - Agencja Delight

Reklama i specjalistyczna poligrafia - firma reklamowa oraz pracownia Delight Łódź działa od 2001r.

Agencja Reklamowa Delight powstała z myślą o tym, aby stworzyć wizerunek Państwa firmy a także ażeby stał się on jedyny i niepowtarzalny.

Oferujemy Ci projekty pełnej identyfikacji wizualnej firmy : logo, logotyp, znak firmowy, kolorystyka firmowa (spójna dla każdych nośników reklamy, zwłaszcza dla logo, aplikacje www, wizytówki dwustronne), katalogi promocyjne, wystrój wnętrza Państwa firmy, ubiory formowe. Poza tym zamówią Państwo u nas wszelkie realizacje na potrzeby DTP, takie jak opakowania, teczki firmowe, kartki, zaproszenia, okładki cd/dvd, wizytówki, plakaty, foldery, katalogi, kalendarze, itd.

Dzięki nam poczujesz, że moc promocji jest większa, niż można się tego spodziewać. Promocja miała swój początek już w czasach starożytnych, gdzie grecy stosowali ją w postaci napisów na ścianach domów bądź kamiennych szyldów karczmy.

Projektowane przez nas gadżety są wynikiem bardzo kreatywnego podejścia do brandingu, popartego przemyślaną strategią. Proponujemy pełną harmonię kolorystyczną, którą znakujemy twoim logiem bądź adresem.

Potrafimy dobrać dla Waszych potrzeb odpowiednią technologię - druk cyfrowy bądź offsetowy.

Nawet jeśli w szerokim wachlarzu usług jakie oferujemy nie znajdziesz tego, co umożliwi w pełni wyrazić Wam swoją ideę, nie spoczniemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań dopóty, dopóki ich nie znajdziemy. Nie ograniczamy się tylko do sprawdzonych rozwiązań.

Agencja reklamowa Delight życzy sukcesów marketingowych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony delight.net.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 89 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 67

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: