Medycyna estetyczna Toruń Beauty Medica

Medycyna estetyczna Toruń Beauty Medica

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują profesjonaliści używają tylko najnowszego sprzętu. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który umożliwia bardzo precyzyjnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom wyeliminowano możliwość poparzenia. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Wystarczy kilka chwil

Nie tak dawno, aby poddać się depilacji laserowej należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów które wyposażone są w dwie soczewki zabieg ten przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja pach zajmuje tylko kilka chwil.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda usuwania zbędnego owłosienia. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Komfort

Laser ten wyposażony jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób usuwania niechcianego owłosienia. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa, ale też trwałości oraz szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które borykają się z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.

Zapraszamy:
Beauty Medica Depilacja laserowa
87-100 Toruń, ul Reja 20

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.beautymedica.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: