Poznań permanentny

Poznań permanentny

Rano nie chcesz tracić czasu na makijaż? Jeżeli Pani odpowiedź jest na tak - zalecam wykonać makijaż permanentny w Poznaniu w gabinecie Umieszczamy w warstwie naskórka mineralne, hypoalergiczne barwniki zapewniające trwałość i naturalność makijażu. Makijaż permanentny uwypukli wyjątkowość waszej twarzy.

Dzięki mikropigmentacji:

- brwi - z pomocą techniki włosa uzyskają efekt zagęszczenia
- kreski na powiekach -sprawią,że oczy nabiorą wspaniałego obrysu,
- usta - będą naturalnie wydatne.

Jestem dyplomową kosmetyczką z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym.
W swojej pracy nad makijażem permanentnym wykorzystuję najnowocześniejszą aparaturę z laserem i 13 rodzajów igieł. Gdy kartridż jest odłączony, igła automatycznie chowa się w nasadce, co zapobiega przypadkowemu ukłuciu się. Pozwala to również uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi grożne choroby, takie jak, np. aids, wirusowe zapalenie wątroby.
Stosowane przeze mnie barwniki są sterylne, hypoalergiczne i mineralne.

Po zabiegu, skóra jest bardzo wrażliwa i wymaga specjalnego traktowania. Pani otrzymuje dokładne informacje jak pielęgnować skórę po zabiegu. Szczególnie powinna unikać basenu. Nie powinna miejsca poddanego zabiegowi peelingować.
Należy natomiast dobrze nawilżać skórę.Po zabiegu makijaż permanentny jest mocny, nawet jeżeli użyję naturalnego pigmentu. Wraz z procesem regeneracji naskórka i złuszczaniu się obumarłych komórek,barwa blednie o około 50%. Makijaż permanentny utrwala się ostatecznie po około 2-4 tyg. i można wykonać korektę, które jest bezpłatne.

Biorąc pod uwagę urodę klientki, jej kolor skóry, włosów i oczu określam kształt i kolor korygowanych linii.
Makijaż permanentny wystarcza kilka lat.

Dla klientki stosuję środki znieczulające.Makijaż permanentny wykonany w moim Studio to wyrazistość i naturalność rysów twarzy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.studioperfekcja.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 73

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: