Arcanum Medica - Szkolenia i sprzęt stomatologiczny

Arcanum Medica - Szkolenia i sprzęt stomatologiczny

Centrum Szkoleń Stomatologicznych - Arcanum Medica organizuje profesjonalne szkolenia dla stomatologów, techników dentystycznych oraz asystentek stomatologicznych z myślą promowania wśród polskich lekarzy dentystów nowoczesnych metod leczenia w różnych dziedzinach stomatologii. Szkolenia prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów z Polski i zagranicy. Firma prowadzi również sprzedaż wysokiej jakości sprzętu stomatologicznego (tj. unitów, urządzeń diagnostycznych oraz materiałów stomatologicznych i dezynfekcyjnych).

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony arcanummedica.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 98

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oczyszczacze powietrza dla alergików

  Oczyszczacze powietrza dla alergików »

  Jak informują nas media, nasz klimat się ociepla, jest to spowodowane nadmierną ilością i dużym stężeniem Dwutlenku Węgla (CO2), w... więcej »

 • Sprzęt do krioterapii

  Sprzęt do krioterapii »

  Znajdziesz u nas m. in. zaawansowane instalacje kriogeniczne różnego rodzaju, mobilne aparaty do kriochirurgii czy urządzenia i ap... więcej »

 • Kłopoty ze stopami

  Kłopoty ze stopami »

  Strona nasza powstała, aby pokazać kłopoty ze stopami, jakich nie można lekceważyć i jeśli pojawia się ból, to trzeba natychmiast,... więcej »

 • Sklep medyczny Wieleń

  Sklep medyczny Wieleń »

  Firma Med-Sport24 zaprasza na internetowy sklep medyczny. Nasza działalność lokalna koncentruje się głównie w okolicach Poznania i... więcej »

 • Windy dla seniorów

  Windy dla seniorów »

  Proces starzenia to ciągłe zmniejszanie się naszych umiejętności adaptacyjnych. Poruszanie się zaczyna sprawiać nam trudność. Krze... więcej »

 • Sklep HAS-MED

  Sklep HAS-MED »

  Sklep Has-Med jest to jeden z większych sklepów internetowych działający na rynku. W swojej ofercie posiada produkty oraz ekwipune... więcej »

 • Ultrasonograf dystrybutor

  Ultrasonograf dystrybutor »

  Jako lekarz, dyrektor szpitala odpowiadasz za zdrowie pacjentów, prowadzenie diagnostyki i leczenia. Ciągle podnosisz swoje kwalif... więcej »

 • Kule inwalidzkie - kule.pl

  Kule inwalidzkie - kule.pl »

  Sprzedajemy kule ortopedyczne cena pochodzące od niemieckiego producenta. Wszystkich klientów zachęcamy do tego, aby przejrzeli ku... więcej »

 • Rob-med.com.pl

  Rob-med.com.pl »

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy Rob-Med z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu i art... więcej »

 • Www.zawmedsklepmedyczny.pl

  Www.zawmedsklepmedyczny.pl »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu medycznego ZAWMED. Nasza firma zaistniała w 2007 roku. Proponujemy rozległ... więcej »