Braciszek.pl - Żeglarski Serwis z Charakterem

Braciszek.pl - Żeglarski Serwis z Charakterem

Strona zawiera wspomnienia z rejsów, zdjęcia oraz artykuły żeglarskie i marynistyczne.

Chcemy zainteresować żeglarstwem, przedstawić je jako fajny sposób na życie, okazję do spotkania się i przeżycia czegoś niecodziennego. Udowadniamy, że warto mierzyć siły na zamiary a spełnianie marzeń jest możliwe - wystarczy chcieć i pokazać, że się chce.

Nie powielamy innych, stronimy od polityki, od typowych materiałów szkoleniowych i od bezdusznego ściganctwa.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony braciszek.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 67 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Czarter-Ruciane - żeglarska przygoda

  Czarter-Ruciane - żeglarska przygoda »

  Czarter jachtów Ruciane Nida oferuje Państwu kilkanaście jednostek wodnych w Porcie u Faryja. Z tego miejsca można wypłynąć na mal... więcej »

 • Karaiby

  Karaiby »

  Witryna mojekaraiby. eu to serwis - pełnej i kompletnej informacji o tej okolicy, której nie wyszukasz w klasycznych przewodnikach... więcej »

 • Imprezy na jachtach Sardynia

  Imprezy na jachtach Sardynia »

  Żeglowanie. net to marka należąca do firmy „Tortuga Sailing”, której właścicielem jest kapitan Adam Krupa. Od 2000 roku zajmuje si... więcej »

 • Wypożyczalnia Łodzi Zegrze

  Wypożyczalnia Łodzi Zegrze »

  Masz trochę czasu wolnego? To doskonała okazja, żeby wypożyczyć łódkę, wypłynąć nad jeziora i odpocząć czując powiew wiatru i szum... więcej »

 • Beneteau

  Beneteau »

  Pływanie po jeziorach, morzach i oceanach, to świetne zajęcie, wyjątkowo o ile lubimy pływać. Świetnym elementem do spełnienia tyc... więcej »

 • Tallshipsraces.net

  Tallshipsraces.net »

  Wykonana przez nas strona to swego rodzaju dziennik powiązany z pamiętnikiem. Stawiając na niezawodność oraz kompleksowość polecan... więcej »

 • Kurs na sternika motorowodneg

  Kurs na sternika motorowodneg »

  Wymagania oraz uprawnia potrzebne do kursu na sternika motorowodnego oraz na patent sternika motorowodnego. Kurs na patent Sternik... więcej »

 • Styl marynistyczny

  Styl marynistyczny »

  Firma DECORA BLUE, której siedziba usytuowana została w Toruniu, proponuje klientom dużą różnorodność produktów do wyposażenia wnę... więcej »