Szkolenie jazdy defensywnej

Szkolenie jazdy defensywnej

Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi samochodu. Znajomość technik bezpiecznej i oszczędnej jazdy, ma wpływ nie tylko na powiększenie się oszczędności związanych z eksploatacją pojazdu mechanicznego, ale także na redukcję ryzyka wypadku w ruchu drogowym. Już teraz każdy kierowca może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, biorąc udział w przygotowanych przez naszą szkołe jazdy kursach jazdy bezpiecznej.
Szkolenie jazdy bezpiecznej poprawia styl jazdy samochodem i uczy jazdy ekonomicznej. Efektem przejścia wszystkich etapów szkolenia jest minimalizacja eksploatacji samochodu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i przewożonych ładunków. Kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób merytoryczny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci otrzymają od nas niezbędne materiały szkoleniowe i umiejętności, mają wpływ na poprawę techniki jazdy pojazdem mechanicznym.
Celem szkolenia jazdy bezpiecznej jest nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania zagrożeń i wypadków na drogach. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. Podczas wykładów nasi specjaliści przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza wypadków, psychologia dla kierowców,pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas prowadzenia samochodu.
Podczas zajęć praktycznych kursanci będą mogli poznać techniki poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i wygodnej pozycji na miejscu kierowcy, która oddziaływuje na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego, a także możliwość przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.safe-driving.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: