Izolacja dachu

Izolacja dachu

"Firma Eko-Pur" od rozpoczęcia funkcjonowania, oferuje profesjonalne izolacje natryskowe pianką poliuretanową.
Ekonomiczna technologia, bardzo skutecznie obniża koszty naprawy starych dachów oraz poprawia sprawność energetyczną budynków. Umożliwia izolowanie bezpośrednio na cieknące pokrycie dachu np. z papy bitumicznej, eliminując koszty demontażu i utylizacji starego pokrycia dachowego oraz renowacji istniejącego stropu pod systemy oparte na wełnie czy styropianie.
Pianka poliuretanowa to najlepsze rozwiązanie na stale cieknący dach. Natryskiwana bezpośrednio na istniejące pokrycie efektywnie blokuje przeciekanie
Pianka poliuretanowa jest w stu procentach odporna na wodę i inne czynniki zewnętrzne. Wysoka przyczepność pianki poliuretanowej do podłoża daje pewność, że izolator zawsze zostanie na swoim miejscu. Bez łączeniowa struktura, likwiduje możliwość przeciekania oraz daje pewność, że izolacja jest pozbawiona wszelkich mostków termicznych. Brak łączeń w izolacji natryskowej, eliminuje wiele problemów obecnych w technologiach opartych na styropianie czy wełnie mineralnej. Łączenia są nie tylko źródłem mostków cieplnych ale i przecieków, dyfuzji i kondensacji pary wodnej.
Izolacja dachu płaskiego, aplikowana jest bezpośrednio na istniejące pokrycie po uprzednim jego oczyszczeniu. Natryskiwane warstwy, zlepiają się ze sobą, tworząc monolityczną, bez łączeniową powłokę, będącą skuteczną barierą dla wody i innych czynników zewnętrznych. Po wykonaniu powłoki z poliuretanu, zabezpiecza się ją przed działaniem promieniowania ultrafioletowego, specjalną elastyczną farbą ochronną.
Stosujemy wyłącznie najlepsze, atestowane surowce.
------------------------------------------------------------------------
Eko-Pur Hydro i Termo Izolacje Natryskowe
Działamy na terenie całego kraju.
Chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń...
nr. tel. 510-77-54-97.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.ekopur.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: