Jazda defensywna szkolenia

Jazda defensywna szkolenia

Szkolenia dla kierowców podwyższają ich kwalifikacje i przyczyniają się do zwiększenia świadomości niebezpieczeństw w komunikacji drogowej. Jednym z najlepszych kursów jest kurs na pojazdy uprzywilejowane, organizowany dla osób, które uprawiają zawód kierowcy w transporcie medycznym, a także w Policji, czy Straży Pożarnej. Nasz ośrodek doskonalenia techniki jazdy od kilku lat organizuje specjalistyczne szkolenia, dbając o bezpieczeństwo kierowców na drogach.

Kurs na pojazdy uprzywilejowane stał się obowiązkowy na podstawie aktu prawnego opublikowanego w 2013 roku. Każdy kierowca pojazdu uprzywilejowanego musi uzyskać niezbędne pozwolenie i ukończyć kompletny program kursu, który złożony jest z takich tematówjak zagrożenia drogowe, psychiczne postawy kierowców, pierwsza pomoc przedmedyczna i zachowanie po wypadku drogowym. Podczas zajęć praktycznych, kursanci testują swoją umiejętności na profesjonalnym placu manewrowym i symulatorze jazdy na granicy ryzyka.

Kandydaci chcący uczestniczyć w szkoleniu na pojazdy uprzywilejowane muszą posiadać aktualne prawo jazdy w odpowiedniej kategorii. Ponadto muszą zdobyć zaświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych od swojego lekarza. Na końcu kursu odbywa się egzamin, którego pozytywny wynik daje możliwość otrzymania odpowiedniegopozwolenia.

Zdaniem naszego ośrodka doskonalenia techniki jazdy, wszelkie szkolenia dla kierowców, to świetna możliwość na weryfikację swoich kompetencji. Wielu z naszych Kursantów przyznaje, że przed danym kursem, nie czuło się komfortowo za kółkiem. Naszym priorytetem jest kształtowanie pozytywnych nawyków, przez które nasze drogi będą bezpieczniejsze. Zapraszamy na specjalistyczne szkolenia dla kierowców.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony jazdadefensywna.net:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: