M. Kalejta - Doradztwo Prawne w Warszawie

M. Kalejta - Doradztwo Prawne w Warszawie

Mariusz Kalejta z Warszawy to doświadczony adwokat, który oferuje profesjonalne porady prawne. W dzisiejszych czasach kancelarie prawne tworzą istotne źródło doradztwa dla firm, a także osób indywidualnych. Każdy, kto zetknął się z niezwykle dynamicznie zmieniającym się prawem doskonale wie, jak przydatna jest profesjonalna obsługa prawna. Nasza kancelaria prawnicza specjalizuje się przede wszystkim w szeroko pojętnym prawie cywilnym. Zajmujemy się kwestiami ochrony własności, sprawami spadkowymi, a także postępowaniami o odszkodowanie. Ponadto każdy nasz prawnik jest w stanie fachowo doradzać Klientom w sprawach wynikających z zakresu prawa rodzinnego. Zajmujemy się rozwodami, podziałami majątków i postępowaniami alimentacyjnymi. Do naszej kancelarii można się zwracać również w kwestiach wykroczeń i postępowań o charakterze karnoskarbowym.
Gdy zachodzi potrzeba oferujemy poradnictwo z obszaru prawa pracy i prawa działającego w administracji. Jesteśmy pomocni przy rejestrowaniu i obsługiwaniu spółek czy różnego typu fundacji. Przyjmujemy długookresowe zlecenia dotyczące kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych. Na rzecz firm wykonujemy także windykację należności od dłużników. Do kancelarii zapraszamy również Klientów niebiznesowych, którzy miewają trudności z prawem mieszkaniowym. Warto przyjść do nas także w razie konieczności przeprowadzania postępowań o charakterze egzekucyjnym.
Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, udostępniamy porady adwokackie online. Żeby móc z nich korzystać, należy przesłać formularz widoczny na stronie naszej kancelarii. Tego typu porady są odpłatne, a ich cenę określa się po sprawdzeniu treści zapytania. Wejdź na nasza stronę internetową i zobacz więcej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.adwokat-kalejta.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 73

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro tłumaczeń

  Biuro tłumaczeń »

  Agencja MIW stanowi zbiór przeszło 100 tłumaczy z różnych języków, o rozmaitych zainteresowaniach a dodatkowo z różnorodnych okręg... więcej »

 • Spływy kajakowe

  Spływy kajakowe »

  Nie będzie chyba dla nikogo większym zaskoczeniem stwierdzenie, że nawet najpiękniejsze miejsca odkryte podczas wakacyjnych wyjazd... więcej »

 • JANUSZ MITAS zakład kominiarski

  JANUSZ MITAS zakład kominiarski »

  Działania wykonywane przez zakład usług kominiarskich Janusza Mitasa to m. in. : okresowy przegląd przewodu kominowego bądź instal... więcej »

 • Porady Prawne Warszawa

  Porady Prawne Warszawa »

  Kancelaria Adwokat Anny Rurarz pasjonuje się w prawie rodzinnym i sprawach karnych. Posiadamy także znaczne doświadczenie w sprawa... więcej »

 • Sprzątanie biur Bewer

  Sprzątanie biur Bewer »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą nastawioną na współpracę z naszymi klientami. Indywidualne podejście do każdego klienta... więcej »

 • Skup aut Lublin

  Skup aut Lublin »

  Sprzedaż samochodu bywa skomplikowanym zadaniem, na które dodatkowo nierzadko trzeba poświęcić sporo czasu. Nie każdy jednak ma oc... więcej »

 • Prywatna Szkoła Podstawowa Warszawa

  Prywatna Szkoła Podstawowa Warszawa »

  Szkoła Mentis jest niepubliczną instytucją oświatowo-wychowawczą, która realizuje dwujęzyczny program kształcenia uczniów. Inna wa... więcej »

 • Dorabianie kluczy

  Dorabianie kluczy »

  Ślusarz z Warszawy oferuje dorabianie kluczy do domu i kluczy samochodowych Warszawa. W ofercie firmy ślusarskiej Kluczyk także pr... więcej »