Projektowanie ogrodów Kraków

Projektowanie ogrodów Kraków

Zielona Pracownia jest firmą zajmującą się projektowaniem ogrodów. Dodatkowo zajmuje się wykonywaniem projektów zagospodarowania wszelkiej innej zieleni oraz projektami graficznymi. Firma została założona przez mgr inż. Barbarę Wójtowicz, która wraz z innymi prjektantami oferuje najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Studio Architektury Krajobrazu i Kreacji Artystycznej - Zielona Pracownia oferuje Państwu zarówno zamówienie jednego, wybranego projektu, np. nawadniania. Na tą opcję często decydują się właściciele obiektów z już wcześniej urządzonym ogrodem. Firma daje róWnież możliwość zamówienie pełnej, detalicznej dokumentacji projektowej

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.zielona-pracownia.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konserwacja zabytków

  Konserwacja zabytków »

  Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie konserwacja zabytków. Prowadziliśmy między innymi prace restauratorskie w Instytucie Pol... więcej »

 • Sauna

  Sauna »

  Każdy miłośnik odprężenia powinien odwiedzić tą stronę, ponieważ na niej odnajdzie sporo sprzętów i kompletnych kompletów wodnych,... więcej »

 • Sauna

  Sauna »

  Większość stron dostarczających informacji na temat saun to typowe oferty handlowe zawierające propozycje sprzedaży. Ta strona wyr... więcej »

 • PROMIAST Inspektor budowlany

  PROMIAST Inspektor budowlany »

  PROMIAST Sp. z o. o. Biuro Projektów I Nadzoru Budowlanego, to jednostka z przeszło 20 letnim doświadczeniem, które działa na rynk... więcej »

 • Modify Beata Napierała

  Modify Beata Napierała »

  Firma Modify to przemyślane aranżacje wnętrz domów, mieszkań, salonów czy biur.

  Chcą Państwo odmienić wnętrze swego do... więcej »

 • Biuro architektoniczne chorzów

  Biuro architektoniczne chorzów »

  Każdy chce, aby miejsce w który mieszka było wyjątkowe. Z Franta Group, możesz stworzyć dom swoich marzeń. Zaprojektujemy go od A ... więcej »

 • Biuro projektowe pszczyna

  Biuro projektowe pszczyna »

  Marzysz o zbudowaniu własnego domu, ale przeraża cię ilość formalności do załatwienia, a prócz tego nie posiadasz wyobraźni przest... więcej »

 • Www.indesignergroup.pl

  Www.indesignergroup.pl »

  Firma In-Designer Group z siedzibą w Katowicach zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Dotychczasowa oferta przedsiębio... więcej »

 • Architekt Kraków

  Architekt Kraków »

  Architekt jest zawodem twórczym. Wymaga niekonwencjonalnego myślenia. Wymaga kreatywności, rzetelności, sumienności, umiejętności ... więcej »

 • Dobór materiałów

  Dobór materiałów »

  Projektant wnętrz z NewAgeDesign oferuje nie tylko koncepcje i wizualizacje, ale także profesjonalny dobór materiałów. Zapoznaj si... więcej »