Szkolenia IBM

Szkolenia IBM

Database Consulting to autoryzowany ośrodek szkoleniowy Oracle, który prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte z technologii Oracle, Microsoft SQL, IBM i wielu innych. Udziela także eksperckich wskazówek, świadczy usługi outsourcingu oraz tworzy różne oprogramowania i dedykowane aplikacje. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy na stronę internetową.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony dataconsulting.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HintMine - szkolenia Microsoft Access

  HintMine - szkolenia Microsoft Access »

  Kursy w formie otwartej organizujemy większości miast Polski min w Łodzi, Gdańsku, Tarnowie, Tychach, Częstochowie, Legnicy oraz w... więcej »

 • Cognity Kurs Access

  Cognity Kurs Access »

  Oferta szkoleń Office jest bardzo szeroka – możemy wybrać się na szkolenie MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie ... więcej »

 • Bazy danych - TargetMarketing.pl

  Bazy danych - TargetMarketing.pl »

  W sklepie Target Marketing klienci będą mogli dokonać zakupu przede wszystkim baz danych firm. Dostępne są one w dwóch wersjach – ... więcej »

 • Itelligence Polska

  Itelligence Polska »

  Firma itelligence zajmuje się wdrożeniami rozwiązań SAP. Projekty SAP zawierają nie tylko analizy organizacji klienckiej, lecz rów... więcej »

 • Sieci komputerowe Warszawa

  Sieci komputerowe Warszawa »

  Nowoczesne technologie nie jednego właściciela firmy wprawiają o zawrót głowy. Nie jest łatwo zorientować się w nadzorowaniu nowoc... więcej »

 • Allefree.pl

  Allefree.pl »

  Nie chcesz więcej marnować czasu i pieniędzy na wyszukiwanie zdjęć do swoich aukcji na Allegro lub eBayu? To miejsce, w którym w 1... więcej »

 • Katalogi firm

  Katalogi firm »

  Infobrokering, czyli inaczej oferta zakupu baz danych i stale rozwijająca się gałąź marketingu w naszym kraju. Jednym z pionierów ... więcej »

 • Datarino - Big Data

  Datarino - Big Data »

  Firma Datarino specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi służących do gromadzenia, integrowania, optymalizacji i anali... więcej »