Cognity Kurs Access

Cognity Kurs Access

Oferta szkoleń Office jest bardzo szeroka – możemy wybrać się na szkolenie MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie Access, szkolenie Project lub szkolenie VBA. Dla kogo skierowane są te szkolenia i czego możemy się na nich nauczyć?
Program Access jest jednym z bardziej niedocenianych elementów pakietu biurowego Office. Mało kto wie, że właśnie ten program daje możliwość tworzenia najbardziej rozbudowanych baz danych. Kurs Access na poziomie Podstawowym stanowi wprowadzenie do możliwości tego programu. Program, który proponuje Kurs Access zawiera m. in. takie elementy, związane z obsługą Accessa, jak kreator i szablony tabeli, operacje na polach i rekordach, indeksowanie, kreowanie formularzy, używanie obiektów kontrolnych, kreator kwerend, rodzaje i budowanie kwerend, tworzenie raportów, operacje matematyczne w raportach.
Szkolenie Access Zaawansowany jest uzupełnieniem wiedzy, którą można zdobyć w trakcie szkolenia Access Podstawowy. W jego trakcie uczestnicy lepiej poznają zagadnienia związane z tworzeniem i edycją bardziej bardziej złożonych tabel. Nauczą się także korzystać z zaawansowanych opcji kwerend włącznie z Kwerendami z wykorzystaniem języka SQL. Dowiedzą się także jak przygotowywać bazy danych dla innych użytkowników. Poznają też zaawansowane opcje formularzy i raportów.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.cognity.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: