Enova

Enova

System enova to narzędzie pracy wykorzystywane w wielu przedsiębiorstwach. Jest to system ERP, czyli oprogramowanie służące do zarządzania zasobami firmy - tego typu systemy jak własnie enova maja na celu optymalizowanie procesów, które mają miejsce w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki optymalizacji pracownicy mogą wygodniej wykonywać swoje działania np. automatyzować wystawianie dokumentów sprzedażowych przez dział handlowy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony erp-enova.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Strony internetowe Płock

  Strony internetowe Płock »

  Webpiksel.pl zapewnia firmom z Płocka kompleksową ofertę IT. W skład tej oferty wchodzi stworzenie strony internetowej o unikalnej... więcej »

 • Crm

  Crm »

  Jeżeli pragniesz wdrożyć system CRM do swojej firmy to doskonałym partnerem będzie firma ChromeCRM, która od ponad 20 lat realizuj... więcej »

 • TIK-SOFT

  TIK-SOFT »

  Firma TIK-SOFT zdaje sobie sprawę z tego, że prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się w dzisiejszych czasach z ogromną licz... więcej »

 • Dobre programy - programy.net.pl

  Dobre programy - programy.net.pl »

  Interesujące programy komputerowe użytkownicy odnajdą na stronie internetowej programy.net.pl Udostępniliśmy ogromną ilość program... więcej »

 • Sophos Oprogramowania

  Sophos Oprogramowania »

  Firma Trialo skupia się na dostarczaniub ezpiecznych usług informatycznych pod względem oprogramowania i obsługi IT. Producentem T... więcej »

 • Program JPK - łączenie plików JPK

  Program JPK - łączenie plików JPK »

  Twoja firma składa się z kilku oddziałów ? Nie bardzo masz pojęcie w jaki sposób powinieneś zrobić Jednolity Plik Kontrolny ?
  więcej »