Bizlook - monitoring i analiza pracy pracowników

Bizlook - monitoring i analiza pracy pracowników

Bizlook precyzyjnie analizuje czas pracy przy komputerze oraz czas przerw poszczególnych pracowników. Bizlook umożliwia klasyfikowanie wykorzystywanych przez pracowników serwisów internetowych oraz programów komputerowych jako użytecznych w pracy, neutralnych i zupełnie nieużytecznych. Na podstawie tych danych określa wydajność pracowników, działów, jak również całych firm, bądź instytucji. Liczy również straty wynikające z marnowania czasu pracy, umożliwiając jednocześnie na jednoznaczne stwierdzenie przyczyn ich występowania. Bizlook umożliwia porównywanie danych w różnych przedziałach czasowych, dzięki czemu jest prostym, lecz skutecznym narzędziem pozwalającym określić realne skutki decyzji podejmowanych przez przedstawicieli kadry zarządzającej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony bizlook.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Obieg faktur

  Obieg faktur »

  Firma 2.0 jest rozbudowaną aplikacją internetową, mającą na celu podniesienie efektywności zarządzania procesami biznesowymi, admi... więcej »

 • Feedink

  Feedink »

  Jednym z najnowszych narzędzi reklamy internetowej jest plik produktowy. Jest to spis i opis oferowanych produktów zapisany w spec... więcej »

 • Programy norma

  Programy norma »

  Profesjonalne i najlepsze na rynku programy do kosztorysowania Norma. Jeżeli poszukujecie właśnie oprogramowania typu norma, jeżel... więcej »

 • Program księgowy dla firm i biur rachunkowych

  Program księgowy dla firm i biur rachunkowych »

  Każdy pracownik w firmie czy biurze rachunkowym gdzie prowadzona jest mała księgowość (książka przychodów i rozchodów lub ryczałt ... więcej »

 • Spark.pl

  Spark.pl »

  Warto postawić na komunikator Spark, który pozwoli na najlepszą jakość rozmów przez urządzenia mobilne. Aplikacja cisco spark to j... więcej »

 • Strony internetowe

  Strony internetowe »

  Strona internetowa systemu do zarządzania stroną X-CMS, należącego do firmy budującej strony WWW Design Studio WWW. Na witrynie WW... więcej »

 • Allbim.pl

  Allbim.pl »

  Szukasz dobrego programu projektowego? Na pewno program bim jest jednym z takich, na które warto zwrócić uwagę. Wszystko dzięki sz... więcej »

 • Planowanie sprzedaży z aplikacją Smartstock

  Planowanie sprzedaży z aplikacją Smartstock »

  Oszczędność czasu podczas prowadzenia własnej firmy to ogromne ułatwienie. Podczas korzystania z nowoczesnych narzędzi możesz pośw... więcej »