Www.skupzlomumsk.pl

Www.skupzlomumsk.pl

Firma MSKA z Wrocławia od 1995 roku działa w branży surowców wtórnych. Zajmuje się skupem, sprzedażą oraz transportem złomu stalowego, metali kolorowych, makulatury a oprócz tego akumulatorów. Odbiera także zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Posiada własną odpowiednio przystosowaną flotę transportową i posiada niezbędne zezwolenia na obrót odpadami. Firmie można co więcej zlecić demontaż konstrukcji stalowych jak również porządkowanie terenu po demontażu. Gwarantuje profesjonalizm, atrakcyjne ceny i rzetelność. Szczegóły oferty i dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.skupzlomumsk.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sinoma - makulatura

  Sinoma - makulatura »

  Firma Sinoma zajmuje się skupowaniem i zagospodarowywaniem rozlicznych odpadów. Główne jej biuro mieści się w Krakowie, ale oddzia... więcej »

 • Schredder s.c. skup węglików spiekanych śląsk

  Schredder s.c. skup węglików spiekanych śląsk »

  Zapraszamy Państwa do kontaktu z firmą Schredder z Jastrzębia-Zdroju. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od wielu lat. Zajmujemy... więcej »

 • Punkt skupu złomu w Rzeszowie

  Punkt skupu złomu w Rzeszowie »

  Oddawanie zalegającego w wielu domach złomu oraz starych sprzętów elektronicznych do specjalistycznych punktów jest niezwykle isto... więcej »

 • SUR-WTÓR SP. Z O.O.

  SUR-WTÓR SP. Z O.O. »

  Prowadzenie profesjonalnie działającego skupu surowców wtórnych - to podstawowy profil naszej działalności. Zajmujemy się skupem z... więcej »

 • ZAKŁAD OBROTU ZŁOMEM S.C.

  ZAKŁAD OBROTU ZŁOMEM S.C. »

  Polecamy Państwu usługi Zakładu Obrotu Złomem z siedzibą w Bydgoszczy. Od dawna dbamy o odbiór surowców wtórnych zarówno od osób p... więcej »

 • Redskip

  Redskip »

  Jeśli szukają Państwo firmy, która zajmuje się wywozem odpadów w kontenerach, to jesteście Państwo w dobrym miejscu.
  Z chęcią... więcej »

 • KOLMET skup stali stopowych

  KOLMET skup stali stopowych »

  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawi
  Państwu ofertę firmy Kolmet. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Starym ... więcej »

 • Zlompap.pl

  Zlompap.pl »

  Sprzedaż surowców wtórnych, takich jak butelki PET, złom stalowy, złom metali kolorowych, i puszki aluminiowe prowadzi firma ZŁOMP... więcej »

 • Kornex.com.pl

  Kornex.com.pl »

  P.P.H.U. KORNEX z miejscowości Ułęż działa od 2008 roku i zajmuje się handlem surowcami wtórnymi. Jesteśmy w stanie odebrać i prze... więcej »