KOLMET skup stali stopowych

KOLMET skup stali stopowych

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawi
Państwu ofertę firmy Kolmet. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Starym Sławacinku w województwie lubelskim. Działamy już od 1992 roku oferując naszym Klientom skup metali żelaznych i nieżelaznych. Skupujemy miedź, mosiądz, brąz, stal stopową, cynk, aluminium i ołów jak również nikiel, silniki elektryczne, akumulatory, wiązki samochodowe, sprężarki z lodówek, transformatorki z telewizorów jak i inne. Zapewniamy atrakcyjne ceny i przyjmujemy każdą ilość złomu. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzie
więcej o ofercie, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony kolmet-bialapodlaska.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Http://www.polcopper.pl

  Http://www.polcopper.pl »

  Polcopper to znana na świecie marka z hurtowego obrotu złomem, jak i jego przerobu. Mamy 30 placówek na terenie całego kraju, gdzi... więcej »

 • Schredder s.c. skup węglików spiekanych śląsk

  Schredder s.c. skup węglików spiekanych śląsk »

  Zapraszamy Państwa do kontaktu z firmą Schredder z Jastrzębia-Zdroju. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od wielu lat. Zajmujemy... więcej »

 • ZAKŁAD OBROTU ZŁOMEM S.C.

  ZAKŁAD OBROTU ZŁOMEM S.C. »

  Polecamy Państwu usługi Zakładu Obrotu Złomem z siedzibą w Bydgoszczy. Od dawna dbamy o odbiór surowców wtórnych zarówno od osób p... więcej »

 • Redskip

  Redskip »

  Jeśli szukają Państwo firmy, która zajmuje się wywozem odpadów w kontenerach, to jesteście Państwo w dobrym miejscu.
  Z chęcią... więcej »

 • Hi-pack skup metali rzadkich

  Hi-pack skup metali rzadkich »

  Mówiąc o recyklingu złomu, ważne jest, aby rozróżnić dwie główne kategorie złomu: metal żelazny i metal nieżelazny. Podczas gdy me... więcej »

 • Zlompap.pl

  Zlompap.pl »

  Sprzedaż surowców wtórnych, takich jak butelki PET, złom stalowy, złom metali kolorowych, i puszki aluminiowe prowadzi firma ZŁOMP... więcej »

 • Eko-wtorzarow.pl

  Eko-wtorzarow.pl »

  Firma Eko-Wtór w Bożanowiedziała na rynku od wielu lat. Specjalizujemy się w zagospodarowywaniu surowców wtórnych. Zajmujemy się m... więcej »

 • Kornex.com.pl

  Kornex.com.pl »

  P.P.H.U. KORNEX z miejscowości Ułęż działa od 2008 roku i zajmuje się handlem surowcami wtórnymi. Jesteśmy w stanie odebrać i prze... więcej »

 • Gomb-zlom.pl

  Gomb-zlom.pl »

  Zapraszamy do kontaktu ze skupem Gomb-Złom z Kruszy Zamkowej. Polecamy skup, transport i przetwórstwo złomu oraz metali kolorowych... więcej »