Rejestracja spółki, gotowe spółki- Porta Legis

Rejestracja spółki, gotowe spółki- Porta Legis

Porta Legis oferuje wysokiej jakości doradztwo gospodarcze w zakresie spraw korporacyjnych. Zapewniamy pomoc przy doborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej mając na względzie przedstawione przez Klienta założenia. Podejmujemy wszelkie czynności niezbędne do utworzenia podmiotu gospodarczego, jego bieżącej działalności, a także, w razie potrzeby, zakończenia bytu prawnego.Znajomość specyfiki polskiej gospodarki pozwala świadczyć usługi doradcze dla licznych przedsiębiorców krajowych i zagranicznych, zarówno prywatnych, jak i państwowych. Porta Legis wprowadza w życie rozwiązania dostosowane do potrzeb Naszych Klientów oraz stale rozwijającego się rynku.Usługi Porta Legis w zakresie spraw korporacyjnych obejmują m.in.:doradztwo przy wyborze formy prawnej planowanej działalności, tworzenie spółek prawa handlowego, kompleksową bieżącą obsługę, a także przeprowadzenie likwidacji spółek prawa handlowego; opracowywanie projektów aktów korporacyjnych, w tym umów, statutów oraz regulaminów;

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.portalegis.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 121 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 70

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo

  Doradztwo »

  Nasze Centrum Wsparcia biznesowego organizuje autorskie programy warsztatów dla menedżerów, handlowców, działu HR i pracowników se... więcej »

 • Polisy OC

  Polisy OC »

  Wciąż jeszcze pokutuje powszechne mniemanie, sprowadzające ubezpieczenie OC tylko i wyłącznie do ubezpieczenia samochodów. Rzeczyw... więcej »

 • Odszkodowania

  Odszkodowania »

  Możemy wyróżnić kilka kategorii zaniedbań. Są takie, które nie przynoszą większych konsekwencji, ale niestety istnieją też takie, ... więcej »

 • Księgowość Jasta

  Księgowość Jasta »

  Mówienie o usługach finansowych nie ma sensu bez Kancelarii Jasta. Wiemy jak stworzyć idealne relacje między zleceniodawcą, a nasz... więcej »

 • Ubezpieczenienazycieporownanie.pl

  Ubezpieczenienazycieporownanie.pl »

  Samodzielne porównanie ofert ubezpieczeń na życie może nie być łatwym zadaniem, jeśli czujesz się niepewnie na gruncie ubezpieczeń... więcej »

 • Biuro Rachunkowe w Łodzi Adamiec

  Biuro Rachunkowe w Łodzi Adamiec »

  Biuro Rachunkowe Adamiec w Łodzi jest firmą, która specjalizuje się w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym dla przedsiębio... więcej »

 • Pakuła Consulting

  Pakuła Consulting »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Pakuła Consulting. Jest to firma, która działa od 20 lat i doskonale radzi sobie w bra... więcej »

 • Analiza wyników badań ankiety

  Analiza wyników badań ankiety »

  Opracowanie ankiety, w tym także analiza wyników wykonanych badań, to specjalność ekspertów firmy Promediana z Łasku. Świadcząc us... więcej »

 • LUQAM

  LUQAM »

  Firma LUQAM istnieje już od 2002 roku. Oznacza to, że od ponad piętnastu lat zajmuje swoją pozycję w bardzo wymagającej branży, ja... więcej »