Piractwo komputerowe

Piractwo komputerowe

Portal propagujący wiedzę na temat legalności oprogramowania, piractwa komputerowego. Tematyka bardzo popularna ostatnimi czasu w związku z licznymi spektakularnymi kontrolami policji. Warto zatem wiedzieć jak pracować legalnie na swoim komputerze oraz jakie oprogramowanie możemy instalować.. Chcesz wiedzieć czy pracujesz na legalnym oprogramowaniu, nie znasz sie na licencjonowaniu. Tematyką naszego portalu jest legalne oprogramowanie, walka z piractwem komputerowym czy nielegalne oprogramowanie. Licencjonowanie czy legalność oprogramowania to bardzo cięzki i skomplikowany temat dlatego warto zaczerpnąć wiedzy prosto od fachowców. Portal prowadzi audytor legalności oprogramowania z wieloletnim stażem pracy w branży zarządzania oprogramowaniem.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.tylkolegalnie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 97

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kolokacja Poznań

  Kolokacja Poznań »

  Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Silpol pragnie Państwu zaoferować kolokację czyli tak zwany hoteling. Jest to nic innego j... więcej »

 • Bizlook - monitoring i analiza pracy pracowników

  Bizlook - monitoring i analiza pracy pracowników »

  Bizlook precyzyjnie analizuje czas pracy przy komputerze oraz czas przerw poszczególnych pracowników. Bizlook umożliwia klasyfikow... więcej »

 • Glob-proc.pl - platforma przetargowa

  Glob-proc.pl - platforma przetargowa »

  Każda firma jest inna, każda ma inną specyfikę, inny sposób działania i inne potrzeby. Jesteśmy odpowiedzią na indywidualne wymogi... więcej »

 • Crm

  Crm »

  Jeżeli pragniesz wdrożyć system CRM do swojej firmy to doskonałym partnerem będzie firma ChromeCRM, która od ponad 20 lat realizuj... więcej »

 • Programy portable

  Programy portable »

  Instalki i wersje portable do pobrania bezpłatnie znajdują się w portalu internetowym Moje Programy. Serwis oferuje szereg aplikac... więcej »

 • ZAMAT - informatyka dla firm

  ZAMAT - informatyka dla firm »

  Trend stałego wzrostu zapotrzebowania na usługi informatyczne wynika z nieustannej informatyzacji naszego życia. Kluczem jest zroz... więcej »

 • Strony internetowe

  Strony internetowe »

  Strona internetowa systemu do zarządzania stroną X-CMS, należącego do firmy budującej strony WWW Design Studio WWW. Na witrynie WW... więcej »

 • Www.redtulip.pl

  Www.redtulip.pl »

  Wdrażaniem systemów, których celem jest usprawnienie zarządzania projektami biznesowymi zajmuje się firma RedTulip Software Sp. z ... więcej »

 • HD System

  HD System »

  HD System to skladowa firmy HELPDESK. HDSystem oferuje profesjonalny i przetestowany system do oddawania glosow. Glownym celem jes... więcej »