Etykieciarki

Etykieciarki

Etykieciarka – lepsza wydajność Twojej linii. Podążenie za innowacjami w biznesie jest bardzo ważnym czynnikiem rozwoju. Technologie, które oferujemy naszym Klientom integrują wysoką jakość z funkcjonalnością. Nasza firma jest jedynym w Polsce przedstawicielem włoskiego producenta aplikatorów etykiet, marki PE LABELLERS, której urządzenia używane są na całym globie. Wybierz etykieciarki o niezwykłej precyzji. Popraw efektywność swojej firmy nawet trzykrotnie!

Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo etykieciarki PE LABELLERS stosowane są przy dekoracji standardowych, jak i nietypowych opakowań. Modernizują pracę w każdej gałęzi gospodarki – od spożywczej po kosmetyczną. Aplikują etykiety opakowania wykorzystując efekty innowacyjnych metod etykietowania. Aplikatory etykiet pracują z wydajnością, która wynosi nawet 60 000 opakowań/godzinę, co istotnie rzutuje na optymalizację możliwości Twojego przedsiębiorstwa. Na dodatek każda z maszyn etykietujących wykonana jest w najwyższym standardzie, z wykorzystaniem sprawdzonych surowców. Aplikatory etykiet zapewniają bezpieczeństwo procesów przemysłowych z jednoczesną dbałością o rezultat nakładania etykiet.

Nasi pracownicy pomogą Państwu zakupić konkretną maszynę do możliwości danej linii produkcyjnej. Oferujemy praktyczne etykieciarki rotacyjne wykorzystywane przy nakładaniu etykiet na klej zimny i etykiet samoprzylepnych, jak i innowacyjne aplikatory etykiet typu Adhesleeve, które minimalizują wszelkie niezdrowe dla człowieka i natury czynniki powstające przy podgrzewaniu kleju. Przyjdź do naszej firmy i zainwestuj w maszyny, które zdaniem wielu profesjonalistów są numerem 1 w branży.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.etykieciarki.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: