Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Migus

Kancelaria Adwokacka Maciej Migus świadczy staranną usługę w sprawie sądowej w obrębie całego kraju a wszczegulności Łodzi i Zgierza. Główna lokalizacja kancelarii adwokackiej znajduje się w Łodzi, filia zaś w Zgierzu.

W codziennej praktyce Maciej Migus kieruje się uczciwością, gorliwością orazprawożądnością, każdą osobę traktując indywidualnie i z należytą troską oraz skupieniem. Główną specjalizacją Adwokata Macieja Migusa jest prawo rodzinne w tym postępowania dotyczące alimentów, sprawy o ustanowienie kontaktów z dziećmi, rozprawy o ustanowienie władzy rodzicielskiej, podzielenei majątku są znaczną częścią codziennej pracy kancelarii. Pomoc kancelari obejmuje postępownie sądowe, postępowanie odwoławcze oraz wykonawcze.

Wychodząc z założenia, że każdy petent to specyficzne wyzwanie, pamiętam, że w zawodzie prawnika najważniejszy jest Petent, który postanowił zmierzyć się z obliczem wymiaru sprawiedliwości. W związku z tym swoim Klientom ciągle dążę wskazuję najbardziej idealne dla nich rozwiązania. Założenie, że postępownie ze swiadomością zagrożenia pomaga w podejmowaniu prawidłowych decyzji.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony adwokat-migus.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: