Fotografia reklamowa - Artur Strąk

Fotografia reklamowa - Artur Strąk

Dla klientów zainteresowanych posiadaniem własnych zdjęć ilustracyjnych oferujemy realizacje projektu „Jeden dzień z życia firmy” usługa ta polega na uchwyceniu na zdjęciach ludzi w istotnych dla firmy miejscach oraz podczas wykonywania typowych zajęć. Zdjęcia takie to wymarzony materiał zarówno dla działu handlowego, marketingu oraz dla działu HR.

Oprócz zwyczajnych sesji fotograficznych w naszym studiu realizujemy zlecenia polegające na przeniesieniu naszego studia do wnętrz klientów. Realizacja zdjęć u klienta to nie tylko większa elastyczność naszej firmy ale i możliwość realizacji zleceń we wnętrzach klienta.

Szeroki przekrój realizowanych projektów zaczynając od fotografii studyjnej produktowej poprzez zdjęcia studyjne modowe, fotografię plenerowa, fotografię korporacyjną, architekturę i fotografię wnętrz, pozwala nam na kompleksowe obsługiwanie firm. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. A dzięki naszemu szerokiemu zakresowi mamy świeże spojrzenie na nowy projekt.
Niezależnie czy będzie to zdjęcie do Kalendarza, albumu, zdjęcie na plakat, czy fotografia dokumentalna, ilustracja do ulotki zawsze wkładamy w zlecenie całą naszą wiedzę i umiejętności.
Naszym celem jest realizacja fotografii najwyższych lotów.
Wykonujemy zlecenia na obszarze całej Polski.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.jasnia.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 115 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 110

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: