Dystrybucja falowników

Dystrybucja falowników

Sprawność ta dla akumulatorów ołowiowych wynosi 0, 65 i jest mniejsza od pojemnościowej, ponieważ napięcie podczas ładowania jest wyższe niż podczas wyładowania. Akumulatory zasadowe wytwarzane obecnie jako żelazo-kadmo-niklowe lub żelazo-niklowe mają elektrody wykonane w postaci ramek stalowych, do których są wtłoczone torebki z blach> stalowej wypełnione masą czynną. Na płycie dodatniej masą czynną są tlenki niklu, na płycie ujemnej — tlenki żelaza. Elektrolitem jest 21% roztwór ługu potasowego KOH. Naczynie akumulatora jest wykonane z cienkiej, poniklowanej blachy stalowej. Napięcie pojedynczego ogniwa akumulatora żelazo-niklowego wynosi 1, 24 V, podczas ładowania wzrasta do 1, 75 V.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.falowniki.ppp.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MOTON filtry absolutne

  MOTON filtry absolutne »

  Funkcjonujemy w specjalności już od wielu lat i przez ten okres, udało nam się zyskać zaufanie wielu Klientów. W naszej ofercie od... więcej »

 • Wózki widłowe

  Wózki widłowe »

  Jungheinrich to przedsiębiorstwo z ponad półwieczną historią, zapoczątkowaną w 1953 roku w Hamburgu. Podstawą funkcjonowania firmy... więcej »

 • Zwijarki do blach

  Zwijarki do blach »

  Oferujemy wysokiej jakości urządzenia dla przemysłu. W szczególności są to maszyny służące do obróbki elementów metalowych. Z powo... więcej »

 • Falownik Vacon

  Falownik Vacon »

  Jeżeli na zaciskach odbiornika o stałej niezmiennej rezystancji R będzie się zmieniało napięcie doprowadzone U, co stwierdzamy odc... więcej »

 • Falownik Siemens

  Falownik Siemens »

  Zadaniem linii elektrycznej jest przesyłanie energii elektrycznej z miejsca jej wytwarzania do odbiornika lub odbiorców. W przewod... więcej »

 • Sprzedaż, skup i transport wtryskarek

  Sprzedaż, skup i transport wtryskarek »

  Europnet z Brzegu to przedsiębiorstwo specjalizuje się w handlu wtryskarkami używanymi, częściami zamiennymi, skupie tego typu urz... więcej »

 • Koła pasowe - sklep ebmia.pl

  Koła pasowe - sklep ebmia.pl »

  Sklep EBMiA.pl dysponuje niezwykle obszernym asortymentem wszelkiego rodzaju elementów budowy maszyn oraz automatyki przemysłowej.... więcej »

 • Biomata

  Biomata »

  Spółka Amanda trudni się od lat 90tych fabrykacją wyrobów tekstylnych. Obecnie produkty przedsiębiorstwa trafiają do większości kr... więcej »

 • Automatyka Przemysłowa

  Automatyka Przemysłowa »

  Przemysłowa automatyka dostarcza przedsiębiorstwom z różnorodnych dziedzin rozwiązań, których podstawowym celem jest optymalizacja... więcej »