Dystrybucja falowników

Dystrybucja falowników

Sprawność ta dla akumulatorów ołowiowych wynosi 0, 65 i jest mniejsza od pojemnościowej, ponieważ napięcie podczas ładowania jest wyższe niż podczas wyładowania. Akumulatory zasadowe wytwarzane obecnie jako żelazo-kadmo-niklowe lub żelazo-niklowe mają elektrody wykonane w postaci ramek stalowych, do których są wtłoczone torebki z blach> stalowej wypełnione masą czynną. Na płycie dodatniej masą czynną są tlenki niklu, na płycie ujemnej — tlenki żelaza. Elektrolitem jest 21% roztwór ługu potasowego KOH. Naczynie akumulatora jest wykonane z cienkiej, poniklowanej blachy stalowej. Napięcie pojedynczego ogniwa akumulatora żelazo-niklowego wynosi 1, 24 V, podczas ładowania wzrasta do 1, 75 V.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.falowniki.ppp.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 100 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Falownik Danfoss

  Falownik Danfoss »

  Spadek napięcia w obwodzie można także określić jako spadek potencjału wzdłuż obwodu. Z przepływem prądu wiąże się zjawisko spadku... więcej »

 • Karuzela dla konia

  Karuzela dla konia »

  Jeżeli próbkę ferromagnetyku nie namagnesowaną wprowadzimy do cewki i namagnesujemy do stanu zbliżonego do nasycenia osiągając war... więcej »

 • Słupki parkingowe

  Słupki parkingowe »

  Logbit to sprawdzony oraz znamienity sprzedawca innowacyjnych urządzeń automatyki parkingowej. Najwyższej jakości wyposażenie park... więcej »

 • Motoreduktor kątowy

  Motoreduktor kątowy »

  Nawiercanie
  Nawiercaniem wykonuje się nakiełki stanowiące bazy do dalszej obróbki części. Nawiercanie może stanowić także zab... więcej »

 • Nord nordac

  Nord nordac »

  Rowki na wpusty obrabiane frezami palcowymi mogą być wykonywane na obrabiarkach z poziomą lub pionową osią obrotu wrzeciona, z aut... więcej »

 • Automatyka przemysłowa

  Automatyka przemysłowa »

  Obecnie automatyka przemysłowa stosowana jest w coraz większej ilości gałęzi przemysłu. Chcą nie chcąc mimo nowych technologii mas... więcej »

 • KONTECH tester wkrętarek elektrycznych

  KONTECH tester wkrętarek elektrycznych »

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Kontech z Łodzi. Działamy w branży automatyki przemysłowej i możemy pochw... więcej »

 • Frezowanie

  Frezowanie »

  Jednym ze sposobów obróbki metali jest frezowanie. W naszej firmie proces frezowania odbywa się na nowoczesnych centrach obróbczyc... więcej »

 • Precyzyjny czujnik temperatury płaszczowy

  Precyzyjny czujnik temperatury płaszczowy »

  Firma Ampero to doświadczone przedsiębiorstwo parające się produkcją czujników. W propozycji firmy można wyszukać czujnik do pomia... więcej »