WZSP technik masażysta gdynia

WZSP technik masażysta gdynia

Proponujemy zapoznać się z ofertą Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni. Szkolimy w wielu zawodach między innymi: opiekunka środowiskowa, technik usług kosmetycznych, technik sterylizacji medycznej i wielu innych. Zajęcia praktyczne realizowane są między innymi: w szpitalach, oddziałach ratunkowych i wielu innych. Zapraszamy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony wzspgdynia.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła angielskiego

  Szkoła angielskiego »

  Znalezienie zajęcia, które da pełną satysfakcję nie będzie łatwym tematem. Wertując oferty od różnych pracodawców, trafić możemy n... więcej »

 • Języki Świata

  Języki Świata »

  Usługa tłumaczenia online ustawiona jest do zainteresowanych z całej Polski, którzy za wsparciem netu mogą wyprawić do naszej firm... więcej »

 • Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum

  Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum »

  Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie jest zwolennikiem indywidualizacja kształcenia. ... więcej »

 • Kurs pływania Kraków

  Kurs pływania Kraków »

  Zapraszamy Państwa do naszej placówki, która zajmuje się nauką pływania młodzieży, dorosłych, dzieci i niemowląt. Pionierskie pode... więcej »

 • Szkoła Rodzenia w Szczecinie

  Szkoła Rodzenia w Szczecinie »

  Refinansowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia darmowa szkoła rodzenia w mieście Szczecin zachęca wszystkie ciężarne Panie do skorzy... więcej »

 • Szkoła

  Szkoła »

  II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie ma interesującą i długą historię. Gwarantujemy doskonałe waru... więcej »

 • Żłobek Zacisze - KidsWorld

  Żłobek Zacisze - KidsWorld »

  Żłobek i przedszkole KidsWorld jest niepubliczną placówką na terenie Warszawy – na pograniczu dzielnic Targówek oraz Zacisze. Plac... więcej »

 • Szkoła muzyczna Yamaha

  Szkoła muzyczna Yamaha »

  Szkoła muzyczna Yamaha w Łodzi zaprasza dzieci i dorosłych do nauki gry na instrumentach oraz lekcjach śpiewy. Gwarantujemy wysoki... więcej »