WZSP technik masażysta gdynia

WZSP technik masażysta gdynia

Proponujemy zapoznać się z ofertą Wojewódzkiego Zespołu Szkół Policealnych w Gdyni. Szkolimy w wielu zawodach między innymi: opiekunka środowiskowa, technik usług kosmetycznych, technik sterylizacji medycznej i wielu innych. Zajęcia praktyczne realizowane są między innymi: w szpitalach, oddziałach ratunkowych i wielu innych. Zapraszamy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony wzspgdynia.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • WSNS

  WSNS »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Wyższej Szkoły Nauk Społecznych im. Ks. Józefa Majki z Mińska mazowieckiego. Kształcimy ... więcej »

 • Szkolenie jazdy defensywnej

  Szkolenie jazdy defensywnej »

  Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi samochodu. Znajomość t... więcej »

 • ATENA szkoła średnia sosnowiec

  ATENA szkoła średnia sosnowiec »

  Posiadający siedzibę w Sosnowcu Zespół Szkół ATENA serdecznie zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Zapewn... więcej »

 • Kurs online włoskiego

  Kurs online włoskiego »

  Pragniesz nauczyć się języka włoskiego? Jeśli tak to zapraszamy do zaznajomienia się ze stworzonym przez nas kursem tego języka. N... więcej »

 • Szkoła językowa Effectiva

  Szkoła językowa Effectiva »

  Efektywna szkoła językowa? To właśnie jest Effectiva.pl. Lekcje prowadzone są za pomocą komunikatorów językowych lub w salach, cie... więcej »

 • First Step Academy

  First Step Academy »

  W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest jednym z największych atutów w życiu społecznym i zawodowym. FSA SCHOOL - to ... więcej »

 • Akademeia High School

  Akademeia High School »

  Akademeia High School to prywatna szkoła średnia, w której nauczanie odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Szkoła jest prowadz... więcej »

 • Szkoła partnerska Viessmann

  Szkoła partnerska Viessmann »

  Szkoła partnerska Viessmann z siedzibą przy ul. Młodych Techników 58 we Wrocławiu to miejsce, w którym możesz zdobyć uprawnienia t... więcej »