Windykacja należności

Windykacja należności

Jeżeli ktoś kiedykolwiek miał problemy z dłużnikami to doskonale wie, że odzyskiwanie należności nie jest sprawą prostą. Dlatego też warto zlecić to zadanie specjalistom do spraw windykacji czyli firmie windykacyjnej. Na rynku obsługi wierzytelności funkcjonuje wiele firm oferujących swoje usługi w zakresie windykacji należności jednak nie wszystkie oferty są godne polecenia. Niestety zdarzają się nieuczciwe firmy pobierające wysokie opłaty z tytułu przejęcia sprawy a de facto nie robią nic w sprawie swojego Klienta. Po podpisaniu umowy z taką firmą często wierzyciel nie jest informowany o postępach w prowadzonej w jego imieniu sprawie. Warto postawić na te firmy, które oferują tzw. bez zaliczkową windykację długów z wynagrodzeniem zależnym od efektów pracy. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dana firma dołoży wszelkich starań aby odzyskać nasze pieniądze.

Jedną z takich firm jest Windykacja Sp. z o.o. z Kalisza. Firma posiada wieloletnią praktykę i cieszy się zaufaniem setek Klientów, którzy dzięki jej działaniom już odzyskali swoje należności.

Windykacja to kompleksowa obsługa na trzech etapach:

  • polubownym,
  • sądowym,
  • egzekucyjnym
Dzięki Strefie Klienta na stronie internetowej firmy - klienci mogą na bieżąco sprawdzać na jakim etapie znajdują się zlecone przez nich sprawy oraz jakie działania są na tym etapie podejmowane. Wierzyciel może także sprawdzić jaką kwotę udało się odzyskać firmie i ile jeszcze pozostało do odzyskania.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.windykacja.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 84 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 67

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: