Szeroki wybór kierunków studiów - Wyższe Szkoły Bankowe

Szeroki wybór kierunków studiów - Wyższe Szkoły Bankowe

Wyższe Szkoły Bankowe należą do największej grupy szkół biznesu w Polsce. WSB obecne są w 13 miastach w Polsce: Bydgoszczy, Chorzowie, Gdańsku, Gdyni, Grudziądzu, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Włocławku i Wrocławiu. Szkoły umożliwiają naukę na studiach I stopnia, studiach II stopnia oraz studiach podyplomowych. W ofercie uczelni znajdują się również prestiżowe studia Executive MBA prowadzone w partnerstwie z Aalto University School of Economics.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.wsb.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychologia studia

  Psychologia studia »

  Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University to miejsce gdzie panuje fenomenalny klimat na studia. Tworzą go nie jedynie pięk... więcej »

 • Szkoły wyższe

  Szkoły wyższe »

  Polskie uczelnie oferują studia na kilkuset kierunkach studiów. Jeśli czujesz się zagubiony i nie wiesz co wybrać odwiedź www. ucz... więcej »

 • Łódź Akademicka

  Łódź Akademicka »

  Strona poświęcona studiowaniu na łódzkich uczelniach. W jednym miejscu jest zamieszczona oferta kierunków studiów, specjalności na... więcej »

 • Studia Kielce

  Studia Kielce »

  Wyszliśmy na przeciw wszystkim ludziom chcącym uzyskać wykształcenie wyższe. Stworzyliśmy bazę uczelni wyższych, którą zamieściliś... więcej »

 • GDAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA

  GDAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA HUMANISTYCZNA »

  Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna proponuje naukę na wydziałach: pedagogiki, europeistyki, zarządzania, prawa. Studenci pedagogi... więcej »

 • Uczelnie Poznań

  Uczelnie Poznań »

  Edukacja jest bardzo ważna w życiu każdego z nas, wobec tego należałoby kontynuować naukę po zrealizowaniu szkoły średniej. Jest b... więcej »

 • Katowice.wspkorczak.eu

  Katowice.wspkorczak.eu »

  Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach proponuje bogatą propozycję edukacyjną. Zapewniamy korzystającym komfortowe war... więcej »

 • Analizy-statystyczne.pl

  Analizy-statystyczne.pl »

  Oferujemy analizy statystyczne do prac doktorskich, magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, grantów, badań własnych i s... więcej »