Elektrownie wiatrowe

Elektrownie wiatrowe

Dział energii odnawialnej jest najszybciej rozwijającym się sektorem energetyki w Polsce. Agencja Usług Inżynierskich „KAZ” zapewnia wysokiej klasy partnerstwo podczas projektowania alternatywnych źródeł energii. Firma specjalizuje się w projektowaniu farm wiatrowych, elektrowni, a także zajmuje się pozyskiwaniem nieruchomości gruntowych pod wykonanie projektów liniowych. Zespół ekspertów zapewni wysoki poziom usług konsultingowych i inżynierskich podczas wszelkich projektów inwestycyjnych, nie zapominając przy tym o indywidualnym i profesjonalnych podejściu do każdego Klienta.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.kaz-inzynieria.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kolektory słoneczne

  Kolektory słoneczne »

  Dwudziesty 1szy wiek przyniósł ze sobą modę na oszczędne rozwiązania. To jest taki czas, kiedy wszystkie mineralne surowce zaczyna... więcej »

 • Szlifierka taśmowa do metalu

  Szlifierka taśmowa do metalu »

  Nowoczesne i niezawodne szlifierki model Gekon produkowane przez firmę STRA są uniwersalnymi

  szlifierkami taśmowymi do... więcej »

 • Kolektory słoneczne

  Kolektory słoneczne »

  Firma solarus-tania-energia. pl oferuje różne systemy dotyczące uzyskiwania energii z alternatywnych źródeł. Wśród sprzedawanych w... więcej »

 • Wnioski Prosument

  Wnioski Prosument »

  Witamy wszystkich miłośników energii odnawialnej na naszej witrynie. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z dziedziny OZE. Wyko... więcej »

 • Zawór zwrotny

  Zawór zwrotny »

  Oferujemy rozwiązania dla przemysłu będące równocześnie przyjazne środowisku. Nasza firma oferuje zawory zwrotne i antyskażeniowe ... więcej »

 • Biogaz

  Biogaz »

  Instalacje biogazowe to alternatywna opcja dla standardowych instalacji grzewczych. Są wysoce ekologiczne, gdyż funkcjonują w opar... więcej »

 • Skup złomu Klanskup.pl

  Skup złomu Klanskup.pl »

  Czy to na działce, czy to w piwnicy - wielu z nas ma w swoim najbliższym otoczeniu mnóstwo niepotrzebnych surowców, które zajmują ... więcej »