PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 WARSZAWA

PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 WARSZAWA

Monnet International School to nowoczesny i jedyny w Polsce zespół szkół, który daje możliwość kształcenia uczniów w programie IBO na wszystkich poziomach. Prowadzi: Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta, Prywatne Gimnazjum nr 33, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95 oraz Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona. Odznacza się wysokim profesjonalizmem i kwalifikacjami zawodowymi nauczycieli oraz pedagogów. Aktualne programy zgodne z międzynarodowymi standardami nauczania, jak również matura międzynarodowa, którą zdają wszyscy absolwenci Monnet International School to klucz do drzwi wielu prestiżowych szkół wyższych w ponad 100 krajach. Więcej informacji na stronie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.maturamiedzynarodowa.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka rysunku

  Nauka rysunku »

  Zapraszam wszystkich spragnionych wiedzy do naszego Salwatorskiego Studio Artystycznego, w którym każdy - mały czy starszy - może ... więcej »

 • Szkolenie trenerów

  Szkolenie trenerów »

  Już wkrótce w Polsce skończą się pieniądze unijne. Trenerzy oraz coachowie drżą na samą myśl o tym fakcie. Czy rzeczywiście jest s... więcej »

 • Języki Świata

  Języki Świata »

  Usługa tłumaczenia online ustawiona jest do zainteresowanych z całej Polski, którzy za wsparciem netu mogą wyprawić do naszej firm... więcej »

 • Żłobek Poznań

  Żłobek Poznań »

  Zaczarowany Parasol - nasza placówka mieści się w Poznaniu na Wildzie. Zapraszamy do naszego prywatnego żłobka dzieci w wieku do 3... więcej »

 • Kursy masażu

  Kursy masażu »

  Okres zdawania egzaminów maturalnych już mamy za sobą. Wielu abiturientów wybrało już studia. Jednak wszystkich tych, którzy jeszc... więcej »

 • Wing Tsun Kung Fu Warszawa

  Wing Tsun Kung Fu Warszawa »

  Poznaj pełen system Wing Tsun Kung Fu w przekazie Dai-Sifu Martina Dragosa, który praktykuje ten styl juz ponad 30 lat! Styl ten t... więcej »

 • Lingwista szkoła językowa

  Lingwista szkoła językowa »

  Lingwista to szkoła języków obcych, jaka od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Należałoby jasno oświetlić, iż... więcej »

 • Www.euh-e.edu.pl - szkoła wyższa

  Www.euh-e.edu.pl - szkoła wyższa »

  Dziś nie jest łatwo zdecydować się na dobór uczelni wyższej, na szczęście uczelnia warmińsko oferuje sporo interesujących kierunkó... więcej »

 • Kursy dietetyki Gdańsk

  Kursy dietetyki Gdańsk »

  Wybierajcie tylko i wyłącznie Fitifionka Gdańsk. To właśnie najlepszej jakości rozwiązania kiedy mowa o takich sprawach jak joga, ... więcej »