Prywatne Przedszkole w Gorzkowie

Prywatne Przedszkole w Gorzkowie

Prywatne Przedszkole w Gorzkowie koło Wieliczki to placówka praktykująca tradycyjny model wychowania. Oznacza to, że duże znaczenie przypisuje roli rodziny w rozwoju dziecka i kładzie duży nacisk na współpracę z rodzicami swoich podopiecznych. Jednocześnie stara się dbać o autonomię każdego malucha i stwarzać mu warunki do rozwoju jego osobowości.

W przedszkolu jak w domu

Dyrekcji i wychowawcom Prywatnego Przedszkola w Gorzkowie zależy na tym, by każde dziecko czuło się w nim jak w domu: było bezpieczne, swobodne, otoczone życzliwością i miłością. Przedszkole dysponuje własnym placem zabaw, wyposażonym w atrakcyjne huśtawki i zjeżdżalnie dla maluchów. Dzieci zabierane są też na spacery, w czasie których poznają piękno przyrody, szukają oznak kolejnych pór roku i otrzymują dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Wśród dodatkowych atrakcji, na jakie można liczyć, zapisując dziecko do tej placówki, są zajęcia taneczne, plastyczne i teatralne. Mają na celu urozmaicić przedszkolakom dzień i wpłynąć na rozwój ich wyobraźni.

Harmonogram zajęć

Na stronie internetowej przedszkola prezentowany jest szczegółowy rozkład dnia, dzięki któremu rodzice mogą dowiedzieć się, co w jakim momencie robi ich dziecko. Widnieje tam też rozpiska dotycząca zajęć dodatkowych, na przykład wtorkowego i piątkowego angielskiego czy wtorkowych spotkań z logopedą.

Cyklicznie w przedszkolu organizowane są imprezy okolicznościowe, na przykład wizyta św. Mikołaja, obiad wigilijny, zabawa andrzejkowa czy obchody Międzynarodowego Dnia Mycia Rąk. Fotorelacje z tych wydarzeń można obejrzeć na stronie internetowej przedszkole.wieliczka.pl.

Wychowankowie Prywatnego Przedszkola w Gorzkowie mają zapewnione całodzienne wyżywienie, obejmujące pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i napoje. W jadłospisie uwzględnia się wszelkie zgłoszone przez rodziców alergie i nietolerancje pokarmowe dziecka.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.przedszkole.wieliczka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: