Kurs pływania Kraków

Kurs pływania Kraków

Zapraszamy Państwa do naszej placówki, która zajmuje się nauką pływania młodzieży, dorosłych, dzieci i niemowląt. Pionierskie podejście do nauki pływania naszej szkoły spowodowało, że przychodzi do nas coraz więcej dzieci ze swoimi rodzicami bądź opiekunami.

W przypadku niemowlaków, naszym celem jest nie tylko nauka pływania, ale przede wszystkim pokazanie rodzicom, że nieodłączną rolę w nauce pływania noworodków pełnią sami rodzice.
Jest to lepsze, jeśli dziecko uczy się w towarzystwie rodziców.. Nauka pływania, jaką organizuje nasza szkoła pozwala na prawidłowy kontakt emocjonalny rodzica z niemowlęciem jak i jego aktywność i zaangażowanie w czasie zajęć. Grupowa nauka pływania to dobry sposób na aktywne spędzenia czasu. Bardzo nas cieszy, że coraz więcej mam przekonuje się, że pływając mogą szybciej wrócić do formy. Pływanie to idealny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów i smukłą sylwetkę. Nasza szkoła pływania to idealne miejsce dla ceniących sobie dbających o zdrowy tryb życia i aktywny wypoczynek. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców z dziećmi do naszej szkoły. Gwarantujemy miło spędzone chwile i dobrą zabawę.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.szkolarekin.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: