Wentylacja

Wentylacja

Jednym z liderów na rynku produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych jest Centrum Klima, której siedziba znajduje się w Wieruchowie pod Warszawą. Firma ta opiera się na dwóch podstawowych filarach: pierwszy to produkcja elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, drugi to dystrybucja tych produktów na terenie całej Europy. Na stornie internetowej Centrum Klima można znaleźć wszystkie informacje dotyczące współpracy z firmą oraz dostępne produkty, ceny oraz historię 16 letniej działalności firmy.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.centrumklima.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 84

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis pomp ciepła

  Serwis pomp ciepła »

  W mieście Łódź jest firma, której profesja to naprawa klimatyzacji.
  Profesjonalny zakład montażu oraz instalacji wentylacji ... więcej »

 • Nagrzewnice wodne

  Nagrzewnice wodne »

  Międzynarodowa korporacja VTS Group działa od 1989 roku. Zajmuje się sprzedażą centrali klimatyzacyjno-wentylacyjnych, które cechu... więcej »

 • PHU CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA klimatyzacja sejny

  PHU CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA klimatyzacja sejny »

  Jeśli szukają Państwo wypróbowanego eksperta w domenie montażu urządzeń klimatyzacyjnych albo do kompleksowego chłodzenia, zachęca... więcej »

 • Wentylatory

  Wentylatory »

  Nie jest dziwne, iż przewody wentylacyjne, stanowiące podstawowy szczegół instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej, powinny być dro... więcej »

 • Klimatyzator

  Klimatyzator »

  Odpowiedni klimat w mieszkaniu to pojęcie co najmniej dwuznaczne. Po pierwsze, tworzą go domownicy przez sposób, jak ze sobą rozma... więcej »

 • Www,wentair.pl

  Www,wentair.pl »

  Klimatyzacja utrzymuje optymalną (wybraną przez jej użytkownika) temperaturę w pomieszczeniu. Zwiększając Twój komfort w upalne dn... więcej »

 • Klim-Wel: Montaż klimatyzacji

  Klim-Wel: Montaż klimatyzacji »

  Firma Klim-Wel świadczy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji domowej i przemysłowej. Oprócz tego jesteśmy ... więcej »

 • Klima Therm

  Klima Therm »

  Klimatyzacja? Tak! Trafiłeś idealnie! Jesteśmy obecni na rynku już od sporego czasu, a co za tym idzie mamy spore doświadczenie w ... więcej »

 • Klimatyzacja bytom

  Klimatyzacja bytom »

  W teraźniejszych czasach klimatyzacja usprawnia wygodę bytu. Każdy powinien ją posiadać Taką usługę możemy zlecić rzetelnej firmie... więcej »

 • Pompy ciepła Bydgoszcz salixbydgoszcz.pl

  Pompy ciepła Bydgoszcz salixbydgoszcz.pl »

  Wentylacje, urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne oferuje firma Salix Sp. z.o.o. w Bydgoszczy. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i ... więcej »