TERMAR P. MAĆKOWIAK ogrzewanie przemysłowe

TERMAR P. MAĆKOWIAK ogrzewanie przemysłowe

Przedsiębiorstwo TERMAR jest profesjonalną jednostką produkcyjną, która specjalizuje się w wytwórczości kaloryferów elektrycznych skonstruowanych z naturalnego kamienia takiego jak marmur oraz granit. Nasze grzejniki to najwyższej jakości artykuły, których elementy ogrzewające są hermetycznie oddzielane od otoczenia zewnętrznego przez masę ceramiczną, jaka równocześnie w optymalny sposób odbiera ciepło oraz przekazuje do marmuru. Na wnętrze grzejnika nie ma wpływu wilgotność i atmosfera. Temperatura rzeczywista elementu grzejnego jest przeszło 2 razy niższa od tej, do jakiej jest on optymalnie przeznaczony. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na witrynie WWW.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony termar.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 52 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrzewanie na podczerwień

  Ogrzewanie na podczerwień »

  Ogrzewaj swój dom 50% taniej i 100% zdrowiej. Ekologiczne ogrzewanie na podczerwień. Prosta i bezpłatna instalacja. Ogrzewasz 10 l... więcej »

 • Drewno

  Drewno »

  Portal drewnoopalowe.com.pl to miejscówka dla każdego z tych, którzy cenią sobie blask domowego kominka, wiedzą jak piękny czar or... więcej »

 • EKomin Kominy ze stali kwasoodpornej

  EKomin Kominy ze stali kwasoodpornej »

  eKomin - sprzedaż systemów kominowych ze stali kwasoodpornej. Nasze systemy obejmują wkłady kominowe w srednicach od fi 110 mm do ... więcej »

 • Ekogroszek Czeski

  Ekogroszek Czeski »

  Nasze przedsiębiorstwo obsługuje działalność z zakresu sprzedaży węgla. Posiadamy węgiel różnego stylu, a dodatkowo gatunku: węgie... więcej »

 • Piec-kominek.com - kominek wolnostojący

  Piec-kominek.com - kominek wolnostojący »

  Kominek wolnostojący może pełnić więcej niż jedną funkcję, mianowicie nie tylko ozdabiać, ale także ogrzewać salon. Firma piec-kom... więcej »

 • Olima.pl

  Olima.pl »

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działalności firmy Olima z Oleśnicy. Specjalizujemy się w montażu, serwisowan... więcej »

 • Pomy ciepła na Śląsku

  Pomy ciepła na Śląsku »

  Sklep Pompy Ciepła Śląsk posiada w swojej ofercie duży zakres wyspecjalizowanych urządzeń dla każdego. Znajdą tu Państwo zarówno w... więcej »