Plastry odtoksyczniające - Biosa Reflexology

Plastry odtoksyczniające - Biosa Reflexology

www.biosa-reflexology.brat.plPlastry Biosa-Reflexology to rewolucyjny, 100% naturalny produkt, będący efektem wieloletnich badań naukowców. Plastry Biosa-Reflexology wspomagają poprawić cyrkulację energii w organizmie. Zastosowanie plastrów na podeszwach stóp pobudza tzw. receptory, będące zakończeniami nerwowymi i odpowiadające poszczególnym narządom wewnętrznym (np.: wątrobie, trzustce, sercu, itp.). Receptory te powodują aktywizację organów, usuwanie toksyn i blokad a dzięki temu, harmonijny przepływ energii. Zostaje osiągnięty tzw. stan RÓWNOWAGI który wg Medycyny Wschodu jest podstawowym warunkiem ZDROWIA, WITALNOŚCI I DŁUGOWIECZNOŚCI.
Tradycyjna Medycyna Chińska zakłada, że usunięcie symptomów choroby wcale nie oznacza jej wyleczenia. Wręcz przeciwnie. To jedynie eliminacja objawów sygnalizujących chorobę. Prawdziwe wyleczenie może być osiągnięte, tylko wówczas kiedy usunięte zostaną blokady, które spowodowały choroby. Całkowite uzdrowienie to swobodny przepływ energii w całym ustroju. Jednym ze skutków blokad są zgromadzone w organizmie toksyny będące resztkami naszego pożywienia, leków, wody i powietrza, które z każdym dniem stają się coraz bardziej skażone i zanieczyszczone.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.biosa-reflexology.brat.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 81

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Masaż Łódź

  Masaż Łódź »

  W mojej ofercie znajdują się ciekawe ćwiczenia rehabilitacyjne oraz masaż klasyczny. Zabiegi te mogą być wykonywane u ciebie w dom... więcej »

 • Mutyzm i mutyzm wybiórczy - poradnia

  Mutyzm i mutyzm wybiórczy - poradnia »

  Mutyzm oraz nieśmiałość u dziecka to bardzo ważne pojęcia, które związane są z rozwojem wszystkich dzieci. Poradnia Terapii Mutyzm... więcej »

 • CENTRUM REHABILITACJI Kraków rwa kulszowa leczenie

  CENTRUM REHABILITACJI Kraków rwa kulszowa leczenie »

  Centrum Rehabilitacji Zdrowie zajmuje się leczeniem uporczywych bólów głowy, kręgosłupa, bioder, a także kolan i stóp. Ponadto pom... więcej »

 • Uzdrowiciel

  Uzdrowiciel »

  Interesujesz się jasnowidzeniem i uzdrawianiem? Jeżeli tak to mamy dla Ciebie fajną propozycję strony internetowej na której odnaj... więcej »

 • Choroby skóry

  Choroby skóry »

  Wypryski występujące na naszym ciele wszelki trądzik czy pryszcze, krosty mogą być spowodowane grzybicą.
  Grzybica jest to cho... więcej »

 • Sposób na kurzajki - undofen.pl

  Sposób na kurzajki - undofen.pl »

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy szeroki asortyment skutecznie i szybko działających preparatów, które mają na celu leczeni... więcej »

 • Kobiece zdrowie

  Kobiece zdrowie »

  Zbliża się wiosna, a wspólnie z pogodą słoneczniejsze dni. Jest to doskonała okazja, by popisać się świetną figurą. To smutne, nie... więcej »

 • Cm-supermed.pl

  Cm-supermed.pl »

  W naszej klinice wstawiamy implanty w Krakowie, które sprawią, że uśmiech każdej osoby będzie prezentował się zdecydowanie lepiej ... więcej »

 • Masaż Kraków

  Masaż Kraków »

  Na masaż tajski możesz wybrać na dowolną okoliczność. Gdy tylko zajdzie potrzeba odwiedź salon masażu tajskiego w twoim mieście. Z... więcej »