Border collie

Border collie

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Ras psów na świecie jest bardzo dużo, a każda z nich ma inne cechy. Istotne jest aby dobrać dla siebie towarzysza z właściwym charakterem. Na uwagę z tak przeogromnej ilości psich ras zasłużyła sobie rasa Border Collie, która posiada szereg cennych zalet miedzy innymi: pies jest doskonałym tropicielem, ma duży temperament i cały ogrom innych cech, które sprawią, że będzie to idealny przyjaciel zarazem dorosłych jak i najmłodszych. Border Collie kocha szkolenia przez co ta rasa jest liderem psich sportów tj.: heel work to music i szeregu innych. Gdy zdecydujemy się na zakup psa rasy Border Collie to ważne jest aby pochodził on od bardzo dobrego hodowcy, ponieważ wtedy mamy gwarancję, że szczeniak będzie zdrowy i będzie odpowiednio przyszykowany do życia w nowym domu. W Robakowie w pobliżu Poznania znajduje się hodowla psów rasowych ROGONIA prowadzona przez profesjonalnego hodowcę Annę Grzechowiak, która oferuje pieski rasy Border Collie. Hodowla ma utytułowane suczki rasy Border Collie, które wielokrotnie otrzymywały najwyższe noty na wielu wystawach psów rasowych.
Zakupując szczeniaka rasy Border Collie w hodowli ROGONIA, kupujący ma pewność, że piesek jest po utytułowanych rodzicach, zdrowy, ma wszystkie niezbędne szczepienia jak też odpowiada wzorcowi rasy. Wszystkie szczegółowe informacje na temat zakupu szczeniąt rasy Border Collie z hodowli ROGONIA zamieszczone są na witrynie internetowej rogonia-bordercollie.pl.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.rogonia-bordercollie.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domowy hotel dla psów w Gdańsku

  Domowy hotel dla psów w Gdańsku »

  Twoja Psia Niania jest całodobowym, domowym hotel dla psów w Gdańsku. Oferuje profesjonalną opiekę certyfikowanych, posiadających ... więcej »

 • Wszystko o psach

  Wszystko o psach »

  Strona zawiera informacje przydatne dla wszystkich właścicieli psów. Znajdziemy tutaj informacje na temat poszczególnych ras i ich... więcej »

 • Hotel dla psów

  Hotel dla psów »

  Firma Nikamex jest wyłącznym przedstawicielem karmy dla psów marki dr. Pet. Jest również regionalnym przedstawicielem marki Acana ... więcej »

 • Legowisko dla psa

  Legowisko dla psa »

  Kupując materac składany podobnie jak poduszki na krzesło należy zwrócić uwagę przede każdym na jakość produktu. Powinna być bardz... więcej »

 • Karma dla psa

  Karma dla psa »

  Dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego czworonoga karma - sklep internetowy Apetete oferuje właścicielom psów i kotów produk... więcej »

 • Szkolenie psów gliwice - psiszeptun.pl

  Szkolenie psów gliwice - psiszeptun.pl »

  Każdy miłośnik czworonogów, któremu zależy na zbudowaniu pozytywnej więzi ze swoim pupilem znajdzie ciekawą ofertę w serwisie, któ... więcej »

 • Strzyżenie psów lublin

  Strzyżenie psów lublin »

  Zapraszamy do salonu strzyżenai psów w Lublinie. Salon U Dżekiego jest świetnym miejscem dla wszystkich zwierząt, pragnąćych uzysk... więcej »

 • Pedigree

  Pedigree »

  Strona od Pedigree pomaga opiekunom we właściwej pielęgnacji nad psami. Znaczna wiedza firmy pozwoliła na utworzenie miejsca, gdzi... więcej »