Www.bebia.pl

Www.bebia.pl

Oferowanie usług psychologicznych przy użyciu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa daje modyfikowanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne i mobilne formy działalności.

Internet może być wykorzystywany w rozmaitych działaniach i usługach psychologicznych zarówno jako pomoc podstawowa albo uzupełniająca, jak i wspierająca tradycyjne formy oraz sposoby pomocy. Internetowe poradnictwo tworzy szerokie możliwości zarówno przed psychologami, jak przed osobami potrzebującymi pomocy.

Nie należy rozpatrywać internetowego poradnictwa psychologicznego jako zastępczego środka rozwiązywania problemu w stosunku do klasycznych konsultacji w gabinecie psychologicznym. Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA ma stanowić jedną z wielu ewentualności podejmowania psychologicznego wsparcia. Należy zdawać sobie transakcję, że efektywne usuwanie silnych zaburzeń psychicznych nie może być sprowadzone do poradnictwa on-line.

Człowiek decydując się na konsultację w standardowym gabinecie psychologicznym nierzadko uruchamia bezwarunkowy hamulec emocjonalny, co stanowi typową reakcję spowodowaną lękiem przed samodzielną konfrontacją z psychologiem (obcym człowiekiem). Internetowe poradnictwo psychologiczne przyzwala na skuteczne ograniczenie owej bariery wewnętrznej. Nie potrzebujesz składać osobistej wizyty u specjalisty żeby dostać kompetentną konsultację na temat swego problemu. Ukryta twarz profesjonalisty służy efektywnemu wynajdywaniu tematów natury wstydliwej. Różnorodność oraz elastyczność form komunikacji z psychologiem umożliwia sukcesywne przedstawianie swej osoby – otwieranie się przed psychologiem w zależności od własnych potrzeb w określonym momencie.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.bebia.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: