Sprzęt markowy prod..Szwajcarskiej Bioptron.

Sprzęt markowy prod..Szwajcarskiej Bioptron.

Do zabiegu wykorzystuje się szwajcarskie preparaty oraz kolorowe filtry wchodzące w skład koloroterapii aparatu Biotron. Po zabiegu skóra twarzy stanie się zdrowsza, odmłodzona i odświeżona.
Zabieg szczególnie polecany jest przy zniszczonej skórze, której brakuje energii,zwiotczałej, z rozszerzonymi porami wymagającymi regeneracji, wrażliwej, podrażnionej, z oznakami stanów zapalnych oraz z wyraźnymi oznakami starzenia.
Fototerapia - to skuteczna metoda odmładzania
Ukończona 40-tka to bardzo dobry okres do poddania się serii intensywnych zabiegów odmładzających. Oczywiście najważniejszą sprawą jest właściwa ocena procesu starzenia się skóry i wystepujących zmian patologicznych.
Szczególnie zalecane są zabiegi przy użyciu polichromatycznego światła spolaryzowanego Lamp Bioptron. W zabiegu wykorzystuje się niskoenergetyczne promieniowanie.
Nasze naturalne chromofory skóry takie jak hemoglobina, oxy hemoglobina, melanina pochłaniają określoną długość fali świetlnej. Działanie promieni światła spolaryzowanego rewitalizujące ogólnie skórę jest widocznym przejawem stymulowania przez to światło proliferacji fibroblastów, wytwarzających nowe włókna kolagenowe i naprawiających istniejący już kolagen, co przywraca skórze elastyczność. Zmiany zapalne, zakaźne i wirusowe ustępują dzięki aktywacji odporności miejscowej i ogólnoustrojowej, a także dzięki działaniu światła na krew, które prowadzi do normalizacji mechanizmów regulacyjnych na poziomie skóry.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.bioptron.hg.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 85 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny googlebot 92

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: