Psychoterapia Trójmiasto

Psychoterapia Trójmiasto

Psycholog Magdalena Roszko-Ławniczak zaprasza do skorzystania ze swoich usług wszystkich tych, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy oraz doradztwa. Jestem psychologiem oraz dyplomowanym psychoterapeutą w trakcie uzyskiwania kwalifikacji do certyfikatu. Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Gdańskim oraz kurs przygotowujący do egzaminu certyfikacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w nurcie psychodynamicznym, prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Mam doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na różne problemy psychiczne i psychologiczne, które zdobyłam współpracując z różnymi instytucjami takimi jak: Poradnie Zdrowia Psychicznego, Oddział Dzienny Psychiatryczny, MOPS oraz podczas prowadzenia prywatnej praktyki terapeutycznej. Psychoterapia Trójmiasto?-tylko pod fachowym okiem specjalisty.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.psychologtrojmiasto.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 118

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Depresja

  Depresja »

  Depresja jest niezwykle groźną chorobą, która może zakończyć się nawet samobójstwem. Dlatego tak istotna jest wiedza na jej temat,... więcej »

 • Psychoterapia Lublin

  Psychoterapia Lublin »

  Swoją pomoc proponuje kompetentny dobry psycholog Lublin z wieloletnim stażem pracy, który doskonali swoje umiejętności w czasie s... więcej »

 • Psychiatra Warszawa

  Psychiatra Warszawa »

  Rywalizacja, zmieniające się okoliczności życiowe, nowe oczekiwania czy napięcie sprawiają, że ludzie częściej z trudem radzą sobi... więcej »

 • Leczenie depresji w hipnozie

  Leczenie depresji w hipnozie »

  Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - Gutkowski kompleksowo pomaga w leczeniu i rozwiązywaniu problemów naszych pacjentów. Ośrodek pow... więcej »

 • Psychoterapia online

  Psychoterapia online »

  W teraźniejszych czasach depresja nosi miano choroby cywilizacyjnej. Dotyka ona bowiem naprawdę wielką część populacji ludzkości. ... więcej »

 • Psychoterapia Białystok

  Psychoterapia Białystok »

  Psycholog Agnieszka Klimaszewska świadczy usługi takie jak:  psychoterapia grupowa, psychoterapia indywidualna. Sesja trwa zazwycz... więcej »

 • Psychoterapia Wrocław Zacisze

  Psychoterapia Wrocław Zacisze »

  Psychoterapia to skuteczna pomoc w leczeniu zaburzeń osobowości, lęków czy uzależnień. Terapia ta odbywa się regularnie i polega n... więcej »

 • Psychoterapia w Częstochowie

  Psychoterapia w Częstochowie »

  Osoby, które cierpią na zaburzenia lękowe, stany depresyjne, objawy nerwicowe i psychosomatyczne, zaburzenia odżywiania, trudności... więcej »