Prywatny ośrodek rehabilitacji - normanrehabilitation.com

Prywatny ośrodek rehabilitacji - normanrehabilitation.com

Centrum Norman proponuje turnusy rehabilitacyjne gwarantujące kompleksową terapię dla osób po udarze mózgu czy też pacjentów, którzy stracili sprawność w wyniku pozostałych chorób związanych z neurologią. W zakresie turnusu pacjent dostaje pełną opiekę medyczną, intensywną terapię opartą na planie dostosowanym do wymagań, pobyt w ośrodku oraz wyżywienie. W turnusie mogą wziąć udział bliscy i opiekunowie osoby chorej. Mają oni szansę nauczyć się opieki nad chorym bądź też powiększyć w tym zakresie swoją wiedzę, jednocześnie wspierają też chorego w trakcie całego turnusu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony normanrehabilitation.com:

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dentysta Gdynia

  Dentysta Gdynia »

  Gabinet stomatologiczny wykonuje szeroki wachlarz usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w bezbolesnym... więcej »

 • PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ zapalenie wątroby

  PRZYCHODNIA NAD WISŁĄ zapalenie wątroby »

  Przedstawiamy Państwu Przychodnię nad Wisłą z Bydgoszczy, oferującą usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, stomatologii,... więcej »

 • Znam lek

  Znam lek »

  Witryna internetowa ZnamLek.pl została stworzona z myślą o ludziach, którzy poszukują wiadomości o różnych medykamentach, które wy... więcej »

 • Poradnia dietetyczna gdańsk

  Poradnia dietetyczna gdańsk »

  Kwestia z zachowaniem odpowiedniej wagi ciała i niewłaściwa dieta to problem, który dotyka przeogromną grupę ludzi. Szybkie tempo ... więcej »

 • Twardość wody

  Twardość wody »

  Strona filtry-do-wody.info została stworzona po to, aby informować o rodzajach i zastosowaniu filtrów do wody oraz po to, aby umoż... więcej »