Lifting twarzy Toruń

Lifting twarzy Toruń

Kobiety od dawien dawna pragnęły pozbyć się niechcianego owłosienia i dlatego wpadały na coraz efektywniejsze pomysły, by nie tylko usunąć nieładne włoski, ale jednocześnie osiągnąć to bezboleśnie. Wszystkie te starania były po to, by ciało było idealnie gładkie i uwodzicielskie.

Depilacja na całe życie

Współcześnie znamy mnóstwo metod depilacji i są one regularnie rekomendowane przez wielkie koncerny: z wykorzystaniem maszynki do golenia ręcznej lub elektrycznej, wzbogaconych wosków (np. cukrowych) bądź kremów. Powinniśmy pamiętać, że lekarze niestety nie zalecają całkowitego eliminowania owłosienia z intymnych części ciała, gdyż stanowi ono ważną część naszej bariery obronnej. Za pomocą depilacji laserowej w EndoMed możemy trwale pozbyć się niepożądanego owłosienia. Polega ona na uszkodzeniu cebulki włosa i jej korzeni za sprawą indywidualnie dobranej wiązki promieniowania. Energię lasera absorbuje pigment włosa – melanina, która niebawem przemienia się w ciepło oraz niszczy włosek. Depilacja laserowa znakomicie nadaje się dla kobiet i mężczyzn, którzy mają silne zabarwienie włosków – czekoladowe lub hebanowe. Nie jest dedykowana dla włosków drobnych i przezroczystych, rudych i siwych (nie reagują na wiązkę lasera). Zanim zapiszemy się na taki zabieg, warto zapoznać się z ograniczeniami, a są nimi przykładowo:

- świeża opalenizna,
- przyjmowanie leków foto-uczulających,
- ciąża,
- kremy z retinolem,
- bielactwo,
- rozrusznik serca,
- bliznowce,
- chorobowe zmiany skórne, np. pęcherze
- czy dopiero co przebyta operacja.

Zabieg epilacji laserowej w studio EndoMed w Toruniu zawsze jest poprzedzony konsultacją z kosmetologiem, który zweryfikuje stan naszej skóry. EndoMed stosuje zalecany przez specjalistów nowatorski Laser Palomar Vectus.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.endomed.net.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: