CTPsyche Medical- Leczenie Nerwicy Warszawa

CTPsyche Medical- Leczenie Nerwicy Warszawa

Rozmowa jest lekarstwem dla duszy i pomaga rozwiązać wiele nawet największych kłopotów. Nasza poradnia jest zawsze otwarta dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, a terapię dobieramy do potrzeb pacjenta. Oferta obejmuje szeroki zakres spotkań terapeutycznych i coachingowych oraz leczenie nerwicy Warszawa. Wszystkie usługi świadczone są w oparciu o kodeks etyczny z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Specjalizujemy się w terapii indywidualnej oraz terapii grupowej. Udowodniono, że rozmowy prowadzone w grupie przyspieszają powrót do zdrowia, dlatego nasza terapia DDA Warszawa jest tak skuteczna. Zespół doświadczonych psychologów chętnie odpowie na wszystkie pytania. Spotkania trwają od 50 do 90 minut w zależności od rodzaju terapii. Terminy i częstotliwość sesji dostosowujemy do możliwości uczestników.

Organizujemy również spotkania dla dzieci i rodziców. Tylko dobry psycholog dziecięcy Warszawa potrafi dostosować metody leczenia do dzieci z różnego typu zaburzeniami. Naszą filozofią jest budowanie pozytywnych relacji z pacjentem, tylko w taki sposób terapia może przynieść oczekiwane efekty. Zapraszamy także studentów na sesje coachingowe i warsztaty, których celem jest budowanie poczucia własnej wartości i kształtowanie zachowań społecznych. Pomożemy dobrać odpowiednią terapię dla każdego, a wszystko po to, by być bliżej ludzkich problemów.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony ctpsyche-medical.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: