Biblioterapia

Biblioterapia

Osoby cierpiące na różnorodne problemy najczęściej szukają pomocy wśród psychoterapeutów. Jak się jednak okazuje niebywałe znaczenie ma nie tylko sam terapeuta, lecz także metody leczenia, które są przez niego zastosowane. Rafał Miętkiewicz to psycholog – terapeuta, który przeprowadza działania odnośnie biblioterapii i rehabilitacji Pacjentów z pomocą poszczególnych książek. Na witrynie przedstawiane są różne książki wykorzystywane w czasie leczenia, które są grupowane wedle poszczególnych kategorii, ułatwiając w następstwie tego poszukiwanie danych pozycji. Biblioterapia jest środkiem na polepszenie swojej kondycji umysłowej oraz wyzbycie się ogromu, róznorodnych problemów

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony biblioterapia.info:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alkoholizm

  Alkoholizm »

  Nałóg alkoholowy to schorzenie, która dotyka co roku coraz więcej naszych rodaków.Pomimo, że dużo wiemy na jej temat, to niemniej ... więcej »

 • Dobry Psycholog Poznań

  Dobry Psycholog Poznań »

  Przeżywasz kryzys w związku, masz trudności w relacjach z ludźmi? Potrzebujesz pomocy? Zapraszam do gabinetu psychologicznego w Po... więcej »

 • Psychoterapeuta Łódź

  Psychoterapeuta Łódź »

  Psychoterapeuta to osoba, która w przekonaniu wielu ludzi posiada niezwykłą wiedzę, a dzięki niej może pomóc wielu osobą. Nie inac... więcej »

 • Psycholog Warszawa

  Psycholog Warszawa »

  Konflikt pokoleniowy to pojęcie, które towarzyszy nam niemal od zawsze. Jednakże nie chodzi o to, aby ten czas przetrzymać, gdyż t... więcej »

 • Uzdrowiciel

  Uzdrowiciel »

  Rozwiązywanie poważnych problemów naszej codzienności to misja, w której pomocne będzie specjalistyczne wsparcie, jakie daje prawd... więcej »

 • Razem z nami zmień życie na dobre

  Razem z nami zmień życie na dobre »

  Uzależnienie od alkoholu dotyka coraz więcej ludzi na całym świecie. Jeśli i Ty zmagasz się z problemem alkoholowym, zwróć się do ... więcej »

 • Detoksvip.pl

  Detoksvip.pl »

  Postaw na skuteczne formy terapii uzależnień w jednej z prywatnych ekskluzywnych placówek w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznan... więcej »

 • W przyszłość Białystok

  W przyszłość Białystok »

  "W Przyszłość" to profesjonalny gabinet psychoterapi i rozwoju osobistego prowadzony przez zespół psychologów. Psycholog... więcej »

 • Psychoterapeuta Lublin

  Psychoterapeuta Lublin »

  Propozycja firmy Miejsce Dobrej Terapii skierowana jest do osób, które zaznają pewnego typu problemy psychologiczne. Nieraz zdarza... więcej »

 • BRABEC psychoterapia brabec bydgoszcz

  BRABEC psychoterapia brabec bydgoszcz »

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę gabinetu psychoterapii Magdaleny Brabec. Znajdujemy się w Bydgoszczy i świadcz... więcej »