Bank genów Wrocław

Bank genów Wrocław

Profesjonalne usługi przechowywania DNA dla klientów indywidualnych, oraz instytucjonalnych. Gwarancja bezpiecznego przechowywania materiału genetycznego przez okres 40 lat. Lider w zakresie przechowywania DNA.  Dlatego warto zabezpieczyć swoje DNA na potrzeby przyszłej analizy, aby mieć wzór, według którego będzie możliwa jego naprawa na przykład dzięki technice terapii genowej. Pamiętajmy, że nasze DNA zmienia się cały czas. Odpowiedzialne są za to czynniki środowiska, czasem dzieje się to spontanicznie. Większość z tych mutacji nie wywiera pozytywnego wpływu na nasze zdrowie.Nie ma ludzi w 100% doskonałych pod względem genetycznym. Każdy z nas nosi w swoim DNA szereg mutacji, które mogą być odpowiedzialne za wiele niebezpiecznych chorób takich jak rak, cukrzyca czy choroby układu krążenia. Przechowana przed laty próbka jest niezawodnym sposobem weryfikacji pokrewieństwa a co za tym idzie uzupełnieniem standardowego testamentu notarialnego. Testament notarialny, który stanowi świetny sposób na zabezpieczenie majątku nie chroni jednak spadkobierców przed niezasadnymi roszczeniami do majątku oszustów podających się za krewnych spadkodawcy. Badanie DNA, możliwe przy wykorzystaniu przechowanej próbki DNA jednoznacznie rozstrzyga spór.Test DNA jest najczulszą metodą diagnostyczną na rynku. Zabezpieczenie próbki banku genów to niepowtarzalna szansa dla ciebie i twojej rodziny.Każdy posiada charakterystyczny tylko dla niego profil genetyczny, który jest częściowo dziedziczony po naszych przodkach a częściowo kształtowany przez czynniki środowiskowe. Jest on odpowiedzialny za powstanie i rozwój chorób takich jak rak czy cukrzyca.DNA noworodka jest "najczystszym" wzorem jaki możemy mieć dlatego warto zbankować DNA nowonarodzonym dzieciom.Alternatywa dla drogich banków komórek macierzystych.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Szczegóły strony www.ebdna.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Leczenie niepłodności, niepłodność

  Leczenie niepłodności, niepłodność »

  Ciąża to zapewne stan o którym w pewnym wieku marzy każda kobieta, natomiast posiadanie własnego potomstwa, to marzenie większości... więcej »

 • Mamy mamom dobrze radzą!

  Mamy mamom dobrze radzą! »

  Jesteśmy grupą matek, którym zawsze zależało, by pytania dotyczące ich dzieci nie pozostawały bez odpowiedzi. Ten portal powstał p... więcej »

 • Ciąża

  Ciąża »

  Linkbaby.pl jest serwisem informacyjnym dla młodych rodziców. Znajdują się w nim informacje między innymi na temat przebiegu ciąży... więcej »

 • Owulacja

  Owulacja »

  Owulacja czyli tak zwane jajeczkowanie, pojawia się zazwyczaj między 11 a 12 dniem cyklu. Jego objawy mogą być bardzo zróżnicowane... więcej »

 • Klinika leczenia niepłodności

  Klinika leczenia niepłodności »

  Centrum Medyczne Macierzyństwo to miejsce gdzie osoby mające problemy z niepłodnością mogą się zgłosić. Trafiamy od razu do osób, ... więcej »

 • Strona dla mam

  Strona dla mam »

  Na blogu MlodaMamo.pl przeczytać można artykuły o tematyce takiej jak objawy ciąży, ciąża, macierzyństwo czy poród. Blog o ciąży i... więcej »

 • Badanie nasienia Katowice

  Badanie nasienia Katowice »

  Klinika PLAST-MED to klinika leczenia niepłodności powstała w 2007 roku i zlokalizowana jest w Katowicach. Nasza klinika porusza p... więcej »